Automatyka.eu

Panele GE Fanuc QuickPanel 12" - więcej pamięci w wersjach Fully Loaded

Astor | Poniedziałek, 06 październik 2008r.

Firma ASTOR, dystrybutor paneli GE Fanuc, informuje o poszerzeniu oferty 
o dwa nowe, 12-calowe panele operatorskie.

Quickpanelviewcontrol12cali_preview
Firma ASTOR, dystrybutor paneli GE Fanuc, informuje o poszerzeniu oferty 
o dwa nowe, 12-calowe panele operatorskie.
 QuickPanel View 12” Fully Loaded oraz QuickPanel Control 12” Fully Loaded są odpowiedzią na coraz większe wymagania stawiane przez klientów aplikacjom uruchamianym na panelach operatorskich.

W porównaniu z wcześniejszymi modelami, nowe panele, mają podwojoną pamięć FLASH oraz RAM. Wyposażone są w 64 MB nieulotnej pamięci Flash do przechowywania aplikacji oraz pamięć RAM o pojemności 64MB z możliwością rozszerzenia do 128 MB, dzięki czemu powinny sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. Komunikacja ze sterownikiem może odbywać się za pomocą portów szeregowych lub sieci Ethernet. 

Nowe panele QuickPanel 12", dzięki możliwości postawienia serwera strony WWW, dają możliwość zdalnego dostępu do aplikacji z poziomu przeglądarki internetowej komputera podłączonego do panelu. Wbudowany serwer OPC umożliwia łączenie 
z nadrzędnym systemem HMI sterowników różnych producentów, integrując całość 
w jeden system.


Zwiększona funkcjonalność nowych paneli idzie w parze z nowymi, niższymi cenami na wszystkie modele paneli operatorskich GE Fanuc.
Szczegółowe parametry nowych paneli dostępne są na stronie:
http://www.astor.com.pl/page/index.php/produkty-i-technologie/wedlug-kategorii/panele-operatorskie/168-panele-operatorskie-quickpanel-ce.html***
ASTOR Sp. z o.o. jest wieloletnim członkiem Business Centre Club oraz wśród licznych nagród, pięciokrotnym laureatem tytułu „Gazela Biznesu”. Firma jest polskim dystrybutorem międzynarodowych producentów sprzętu i oprogramowania, służących do automatyzacji i informatyzacji produkcji. W ofercie firmy znajdują się takie produkty jak: oprogramowanie do zarządzania produkcją i wydajnością produkcji, roboty przemysłowe, systemy sterowania maszynami, urządzenia komunikacyjne, a także oprogramowanie do wizualizacji procesów produkcyjnych i przemysłowych.
Więcej informacji dostępnych jest na stronie: www.astor.com.pl

Quickpanelviewcontrol12cali_small

Komentarze

dodaj komentarz

Partnerzy serwisu

  • Gigaom_color

Oferty pracy

Więcej

Polecamy