Automatyka.eu

Rockwell Automation – Pavilion Technologies gospodarzem konferencji ValueForum ‘08 w Pradze

Rockwell Automation | Wtorek, 07 październik 2008r.

Różni producenci i eksperci z branży podzielą się najlepszymi praktykami dotyczącymi zwiększania produkcji, poprawy jakości, efektywności i niezawodności wyrobów.

Pavilon-logo_preview
Z myślą o tym, by dać liderom branży okazję do podzielenia się swoimi doświadczeniami w stosowaniu innowacyjnych rozwiązań podnoszących wartość operacyjną i biznesową, należąca do Rockwell Automation spółka Pavilion Technologies będzie od 7 do 10 października gospodarzem ValueForum ’08, dorocznej światowej konferencji dla zarządów firm, analityków, menadżerów i inżynierów z przemysłu procesowego, która odbędzie się w hotelu Andel’s w stolicy Czech – Pradze.

Zorganizowana pod hasłem „Performance With Purpose” konferencja ValueForum ’08 potrwa dwa dni. Będzie wypełniona ważnymi sesjami, analizami przypadku opartymi na wartości, prezentacjami technologii i okazjami do nawiązania nowych kontaktów. Podczas konferencji liderzy branży opowiedzą, jak rozwiązania firmy Pavilion pomogły im osiągnąć nowe cele związane z wydajnością.

Konferencja ValueForum ’08 obejmie także kilka prezentacji klientów i dyskusji na temat konkretnych rozwiązań, dzięki którym firmy poradziły sobie z wyzwaniami w różnych branżach, m in. w produkcji pakowanych towarów konsumenckich, etanolu, cementu oraz w przemyśle petrochemicznym.

Specjaliści z firm Arla Foods, Buzzi Unicem, AES Elsta, Canpac International Ltd, Fonterra Co-operative Group Limited, Golden Grain Energy, Sterling Ethanol, SABIC i Sterling Chemicals podzielą się swoimi doświadczeniami w stosowaniu innowacyjnych rozwiązań technologicznych, które mają na celu sprostanie wyzwaniom operacyjnym przy jednoczesnym stymulowaniu wydajności z myślą o określonym celu. Ponadto, głos zabiorą m. in. Doug Lawson, dyrektor generalny należącej do Rockwell Automation spółki Incuity Software oraz Tom Fiske, starszy analityk ds. automatyki i łańcucha dostaw ARC Advisory Group.

Na konferencji ValueForum ’08 zostaną przedstawione nie tylko najlepsze praktyki w branży, ale także zapowiedzi najnowszych poprawek do Pavilion8 oraz wizji włączenia tej platformy do zintegrowanego pakietu FactoryTalk, usprawniającego produkcję i zwiększającego wydajność. Uczestnicy będą mieli okazję poznać najnowsze rozwiązania zgodne z platformą Pavilion8. Rozwiązania te zostały podzielone na trzy kategorie aplikacji: sterowanie predykcyjne MPC, zarządzanie środowiskowe oraz zarządzanie wydajnością produktu. Forum to ma być źródłem wspierających postęp pomysłów i odpowiedzi na wyzwania, przed którymi stoi wiele branż starających się osiągnąć kolejny poziom wydajności.

Utrzymywanie wydajności na kiedyś osiągniętym poziomie nie wystarcza, by odnieść sukces na dzisiejszym, bardzo konkurencyjnym rynku światowym. Aby uzyskać doskonałość operacyjną, firmy muszą wykorzystywać okazje do zwiększenia stopy zwrotu z aktywów oraz swojej wartości w sposób społecznie odpowiedzialny i zrównoważony”, stwierdził Ralph Carter, dyrektor generalny Pavilion Technologies, Rockwell Automation. „Konferencja ValueForum ’08 ma dostarczyć uczestnikom dające do myślenia koncepcje i odpowiedzi na wyzwania, co pozwoli im osiągnąć kolejny poziom wydajności”.

Czołowy kierowca Formuły 1 Perry McCarthy, jeden z głównych prelegentów podczas imprezy, przedstawi prezentację pod tytułem „Against the Odds: Formula One the Hard Way” (Wbrew przeciwnościom: Formuła 1 w bolesny sposób). McCarthy opowie, co można osiągnąć, jeśli połączy się siły zespołu pracującego na rzecz wspólnego celu. Fani wyścigów zapewne pamiętają, na jakie trudności napotykał McCarthy próbując przebić się do czołówki Formuły 1.
Grant Dalton, dyrektor zarządzający Emirates Team New Zealand (ETNZ), także wygłosi jedno z głównych przemówień pod tytułem „Skillfully Navigating to the America’s Cup” (Umiejętnie nawigując ku Pucharowi Ameryki). O zwycięstwie w regatach lub awansie w zawodach często decydują sekundy. Dowiedz się, jak załoga ETNZ wykorzystuje najnowsze technologie w pogoni za najcenniejszym trofeum w żeglarstwie – Pucharem Ameryki.

Firma Rockwell Automation przejęła Pavilion Technologies w listopadzie 2007 roku w ramach swojej strategii poszerzania oferty oprogramowania dla całych zakładów i produktów z zakresu automatyki procesów poprzez jej szerokie zastosowanie w przemyśle. Firma Pavilion zyskała tym samym jeszcze szersze możliwości dostarczania najlepszego na świecie, opartego na modelach oprogramowania zwiększającego rentowność branży – dzięki zwiększeniu zasobów, globalnemu zasięgowi i szerszej ofercie rozwiązań dla producentów procesów.

***
Pavilion Technologies, spółka firmy Rockwell Automation Inc. (NYSE: ROK), dostarcza oparte na modelach oprogramowanie do stymulowania rentowności dla wiodących producentów, takich jak Cemex, Glacial Lakes Energy, NOVA Chemicals, Nestle, Fonterra Co-operative Group, SABIC Europe czy TOTAL Petrochemicals. Rozwiązania firmy Pavilion, bazujące na najlepszym oprogramowaniu do modelowania prognostycznego w branży, usprawniają proces produkcji, pozwalając na szybszą reakcję na wymagania rynku, ciągłą redukcję kosztów, konsekwentne osiąganie celów jakościowych i ulepszanie jakości środowiska. Dzięki nastawieniu na zapewnienie najwyższego w branży zwrotu z inwestycji, metoda angażowania klientów ValueFirst firmy Pavilion przynosi przewidywalne wyniki.

Rockwell Automation, Inc., - jest wiodącym, światowym dostawcą rozwiązań z dziedziny automatyki przemysłowej w zakresie napędów, sterowania i wymiany informacji, które umożliwiają producentom osiąganie przewagi konkurencyjnej w swoich branżach. Firma skupia wiodące globalne marki na rynku automatyki przemysłowej, takie jak Allen-Bradley (systemy sterowania oraz usługi) oraz Rockwell Software (oprogramowanie do zarządzania fabryką). Firma posiada główną siedzibę w Milwaukee w stanie Wisconsin (USA), zatrudnia około 20 tysięcy pracowników i obsługuje klientów w ponad 80 krajach.
Pavilon-logo_small

Komentarze

dodaj komentarz

Partnerzy serwisu

  • Gigaom_color

Oferty pracy

Więcej

Polecamy