Automatyka.eu

WonderWorld 2008 doroczna konferencja Wonderware dla przemysłu

Astor | Wtorek, 04 listopad 2008r.

Jak poinformowała firma ASTOR, Wonderware Invensys, ogłosił, że spotkania 
w ramach WonderWorld 2008 EMEA (Europa, Bliski Wschód i Afryka) odbędą się w hiszpańskim Avila 13-14 listopada oraz w Kopenhadze w Danii 19-21 listopada.

Wworld_logo_emea_preview

Tagi:


Tegoroczne konferencje odbywają się pod hasłem dostarczania innowacyjnych rozwiązań dla zapewnienia doskonałości operacyjnej w czasie rzeczywistym.
Wonderware kładzie również nacisk na nowe możliwości osiągane przez zastosowanie oprogramowania Wonderware dla systemów produkcyjnych MES, EMI, SCADA 
i oprogramowania HMI.
Spotkania kierowane są do klientów, użytkowników, partnerów i wszystkich zainteresowanych głównymi trendami w branży. 21 listopada poświęcony będzie certyfikowanym integratorom systemów i partnerom OEM/VAR.

"Wonderware po raz kolejny organizuje spotkania dla klientów, partnerów i kluczowych liderów branży, uznawane za najlepszą okazję do dzielenia się innowacjami w dążeniu do doskonałości operacyjnej"  - powiedział Giuseppe Caltabiano, Marketing Manager EMEA.
"Wychodząc z założenia, że doskonałość operacyjna, nie może zostać osiągnięta w ramach pojedynczego projektu lub inicjatywy, zaprojektowaliśmy cykl konferencji WonderWorld 2008 tak, aby dostarczać każdemu członkowi zespołu informacji, które są istotne dla jego roli w osiąganiu doskonałości operacyjnej - od kadry kierowniczej 
i produkcji przemysłowej, do działań menedżerów, specjalistów IT oraz inżynierów utrzymania zakładów automatyki.”

Konferencje oparte będą na sesjach prowadzonych przez ekspertów prezentujących w jaki sposób osiągać większą szybkość, wydajność oraz stosować innowacyjne rozwiązania w celu poprawy ogólnej efektywności działania.

W ramach WonderWorld 2008 odbędzie się również Wonderware Open -  konkurs na najbardziej innowacyjne aplikacje utworzone za pomocą oprogramowania Wonderware.
Przedstawiciele Wonderware i prasy branżowej będą oceniać propozycje w kategoriach  HMI, SCADA, MES i EMI.

Więcej informacji na www.wonderware.com/wworld08/

***
ASTOR Sp. z o.o. jest wieloletnim członkiem Business Centre Club, zdobywcą wielu nagród, w tym międzynarodowych oraz pięciokrotnym laureatem tytułu „Gazela Biznesu”. Firma jest polskim dystrybutorem międzynarodowych producentów 
sprzętu i oprogramowania, służących do automatyzacji i informatyzacji produkcji. 
W ofercie firmy znajdują się takie produkty jak: oprogramowanie do zarządzania produkcją i wydajnością produkcji, roboty przemysłowe, systemy sterowania maszynami, urządzenia komunikacyjne, a także oprogramowanie do wizualizacji procesów produkcyjnych i przemysłowych. 
Więcej informacji o firmie dostępnych jest na stronie: www.astor.com.pl
Wworld_logo_emea_small

Komentarze

dodaj komentarz

Partnerzy serwisu

  • Gigaom_color

Oferty pracy

Więcej

Polecamy