Automatyka.eu

Medal Europejski dla Komtechu za System Zarządzania Eksploatacją i Utrzymaniem Ruchu - PreKon

Komtech | Czwartek, 27 listopad 2008r.

Komtech Sp. z o.o. otrzymał Medal Europejski Urzędu Komitetu Integracji Europejskiej i Business Centre Club za System Zarządzania Eksploatacją i Utrzymaniem Ruchu - PreKon.

Medal_preview

System ten jest nowoczesnym i elastycznym rozwiązaniem zaliczanym do klasy systemów CMMS, mającym na celu kompleksowe wsparcie działalności Służb Technicznych i Utrzymania Ruchu. System CMMS/PreKon powstał, jako odpowiedź na potrzeby i w oparciu o doświadczenia pracowników SUR przedsiębiorstw reprezentujących różne branże.

Medal Europejski to niekomercyjne, ogólnopolskie przedsięwzięcie promujące ideę integracji europejskiej w środowisku przedsiębiorców. Nagradzane są wyroby i usługi, które swoim standardem dorównują poziomowi europejskiemu.

Jest to dla nas wyróżnienie o znaczeniu szczególnym, gdyż otrzymujemy je po raz drugi z rzędu. Cieszymy się, że kapituła nagrody po raz kolejny doceniła wartość oferowanych przez nas rozwiązań informatycznych” – powiedział Kazimierz Eysymontt, Prezes Zarządu Komtech Sp. z o .o.

Przypominamy, że w listopadzie 2007 roku firma Komtech została wyróżniona Medalem Europejskim za System Zarządzania Serwisem eSaport w XV edycji Medalu Europejskiego.

Informacje o firmie:
Komtech Sp. z o.o. jest integratorem zaawansowanych technologicznie systemów informatycznych, a równocześnie autoryzowanym dystrybutorem i resellerem kilkunastu producentów, których produkty plasują się w światowej czołówce pod względem jakości i nowoczesności rozwiązań w swoich kategoriach. Firma działa na rynku ogólnopolskim od 1986 roku, tworzą ją dwa współpracujące ze sobą piony: Pion Bezpiecznej Infrastruktury Systemów Informatycznych oraz Pion Oprogramowania Systemów Informatycznych. Wśród Klientów Komtech znajduje się m.in.: Ministerstwo Obrony Narodowej, Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Marynarka Wojenna, PGE Kopalnia Węgla Brunatnego Bełchatów, PGE Elektrownia Bełchatów, Grupa Żywiec S.A., OBI Centrala Systemowa Sp. z o.o., Kolporter S.A., Shell Gas Polska Sp. z o.o., Pabianickie Zakłady Farmaceutyczne Polfa S.A, Grupa Onet PL S.A., Bakoma S.A., Elektrownia „Kozienice” S.A., Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych TUW, Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie Compensa S.A., SITA Kraków Sp. z o.o.

Medal_small

Komentarze

dodaj komentarz

Partnerzy serwisu

  • Gigaom_color

Oferty pracy

Więcej

Polecamy