Automatyka.eu

Apriso i EDS nawiązują współpracę na rynkach MES

Apriso | Wtorek, 09 grudzień 2008r.

Zgodnie z umową, Electronic Data Systems (część koncernu Hewlett-Packard Co.) będzie wdrażać, dostarczany przez Apriso Co. system FlexNet klasy MES.

Apriso_preview

Tagi:


System wspomaga zarządzanie w czasie rzeczywistym jakością, produkcją, utrzymaniem ruchu, magazynem i całym łańcuchem dostaw.

Obie firmy będą współpracować w sześciu branżach, m.in. w przemyśle motoryzacyjnym i przetwórczym, sektorze lotniczym i obronnym, a także na rynku produktów konsumenckich, farmaceutycznym i chemicznym.

Nawiązanie współpracy - mówi prezes Apriso Co. Jim Henderson - świadczy o wzroście zainteresowania największych dostawców IT dla biznesu bezpośrednim wejściem na światowy rynek systemów MES.

W grudniu 2007 r. ARC Advisory Group szacował tegoroczny wzrost rynku MES na poziomie 12,5 proc., a jego wartość w 2012 r. na 14 miliardów dol.   

Wyniki Apriso znacznie przekraczają dotychczasowe prognozy analityków. Tylko w trzecim kwartale 2008 r. firma odnotowała w Europie, Azji i Stanach Zjednoczonych 62 proc. dynamikę rozwoju.

Dodatkowe informacje o współpracy Apriso i EDS na stronie Hewlett Packard:
http://www.hp.com/hpinfo/newsroom/press/2008/081120a.html?jumpid=reg_R1002_USEN

***
Apriso Corporation – dostawca systemu FlexNet klasy MES. Na rynku od 1992 r. W Polsce od 2000 r. Wówczas w Krakowie powstał dział wdrożeniowy oraz centrum wsparcia wsparcia technicznego na Europ i Azję. Opracowany przez Apriso system FlexNet zapewnia widoczność, adaptację oraz sprawowaną w czasie rzeczywistym kontrolę operacji produkcyjnych oraz całego łańcucha dostaw. System wspomaga procesy zgodnie z filozofią Zean i Just-in-Sequence. Dotychczas zespół Apriso wykonał 650 wdrożeń w 41 państwach w Europie, Ameryce i Azji. Do klientów firmy należą m.in. Amica Wronki, Ceramika Opoczno, General Motors, Lear, Honeywell, Lockheed Martin, Becton Dickinson, Saint-Gobain, Novelis i Essilor. Aby uzyskać więcej informacji na temat Apriso i systemu FlexNet, zapraszamy na stronę www.apriso.com.pl
Apriso_small

Komentarze

dodaj komentarz

Partnerzy serwisu

  • Gigaom_color

Oferty pracy

Więcej

Polecamy