Automatyka.eu

Grupa Zamel Cet już 6 lat z rzędu pędzi jak gazela

ZAMEL CET | Czwartek, 18 grudzień 2008r.

Firmy Zamel i Cet zostały po raz szósty z rzędu wyróżnione tytułem Gazela Biznesu. Gazelami zostają firmy o wysokiej dynamice wzrostu. Ranking organizuje Puls Biznesu i wywiadownia gospodarcza Coface Poland.

Gazele_logo_2_preview

Tagi:


- Od 2002 roku notujemy systematyczne wzrosty przychodów, co znajduje odzwierciedlenie w rankingu Gazele Biznesu – mówi Katarzyna Łodzińska, wspólnik i wiceprezes w firmach Zamel i Cet. - Nasza recepta na sukces to systematyczne inwestycje, dbałość o pracowników oraz staranność w obsłudze klientów – dodaje.

W rankingu uwzględniany jest wzrost przychodów z roku 2007 w stosunku do 2005 roku. CET Sp. z o.o. zajął 52 miejsce w regionie (woj. śląskie) i 439 w kraju ze wzrostem ponad 134%. Zamel uplasował się na 289 miejscu w regionie i 2231 w kraju notując wzrost ponad 45%.

W rankingu Gazel Biznesu liczy się dynamiczny rozwój i wzrost przychodów, ale także rzetelność i wiarygodność spółek. Każda firma przechodzi szczegółową weryfikację przeprowadzaną przez firmę Coface. W tym roku nagrodzono łącznie 4104 firmy, w tym 520 z województwa śląskiego.

Tytuł Gazeli Biznesu to już drugie wyróżnienie dla Grupy Zamel Cet przyznane w grudniu br. Na początku miesiąca firmy Zamel i Cet zostały uhonorowane tytułem „Przedsiębiorstwo Fair Play 2008”.

***
Grupa ZAMEL CET z siedzibą w Pszczynie jest liderem w Europie Środkowo-Wschodniej w zakresie produkcji dzwonków i gongów oraz jednym z czołowych polskich producentów i eksporterów wyrobów elektrotechnicznych. Oferta ZAMEL CET obejmuje 8 grup produktowych: SUNDI – dzwonki i gongi, ENTRA – systemy domofonowe, CET – przewody, ETERO – systemy przywoławcze, GARDI – alarmy bezprzewodowe, YNSTA – wyroby elektroinstalacyjne, STIRO – urządzenia zdalnego sterowania, EXTA – automatykę budynkową. Firma ZAMEL działa na rynku od 1989 roku. W 2000 roku właściciele firmy ZAMEL zakupili spółkę CET, tworząc Grupę ZAMEL CET. Od początku działalności fundamentami rozwoju Grupy ZAMEL CET są: systematyczne inwestycje, dbałość o pracowników oraz staranność w obsłudze klientów. Wyróżnienia firm Zamel i Cet za sukcesy ekonomiczne i prospołeczną postawę oraz odpowiedzialny model prowadzenia biznesu: Gazele Biznesu 2003-2008, Przedsiębiorstwo Fair play 2007 i 2008, Lodołamacz 2007, Złoty znak w kampanii „W pełni zaradni”, Orzeł Śląskiego Biznesu 2008.

Gazele_logo_2_small

Komentarze

dodaj komentarz

Partnerzy serwisu

  • Gigaom_color

Oferty pracy

Więcej

Polecamy