Automatyka.eu

ASTOR wyróżniony w prestiżowym raporcie FORBESA Diamenty Forbes 2009 dla najdynamiczniej rozwijających się przedsiębiorstw

Astor | Piątek, 02 styczeń 2009r.

Firma ASTOR została nagrodzona tytułem “Diamenty Forbesa” 2009.

Diamentyforbesa_preview

Tagi:


Firma ASTOR, dystrybutor międzynarodowych producentów sprzętu i oprogramowania do automatyzacji i informatyzacji procesów produkcyjnych, została nagrodzona tytułem “Diamenty Forbesa” 2009 i znalazła się w gronie firm, które w ostatnich trzech latach działalności najbardziej dynamicznie budowały swoją wartość.

Diamenty Forbesa to prestiżowy ranking polskich przedsiębiorstw przygotowany przez miesięcznik Forbes we współpracy z Wywiadownią Gospodarczą Dun&Bradstreet.
Lista laureatów tytułu “Diamenty Forbes” opracowana została na podstawie szwajcarskiej metody wyceny wartości firm, uwzględniającej wyniki finansowe oraz wartość majątku.
Wycena ta uwzględnia m.in. poziom sprzedaży, zysk netto, wartość majątku trwałego, zapasów, należności oraz nakładów na inwestycje na podstwie danych z lat 2005 – 2007.

“Naszym głównym celem jest zapewnienie nieustannego rozwoju firmy. Realizujemy to konsekwentnie, od lat rozwijając się organicznie. Dużym krokiem naprzód było wprowadzenie kilka lat temu do naszej oferty robotów przemysłowych.” – mówi Stefan Życzkowski, Prezes Zarządu firmy ASTOR.

Wyróżnione firmy zebrane są na trzech listach Diamentów, w zależności od wielkości obrotów:

  • Duże firmy, które w 2007, ostatnim roku badania, osiągnęły przychody ze sprzedaży przekraczające 250 mln złotych
  • Średnie firmy z przychodami pomiędzy 50 a 250 mln złotych
  • Małe firmy, które osiągnęły przychody ze sprzedaży pomiędzy 8 a 50 mln złotych.
Pełna lista firm nagrodzonych tytułem Diamenty Forbes zostanie opublikowana 28 stycznia 2009 r. w specjalnym dodatku do miesięcznika Forbes.

Diamentyforbesa_small

Komentarze

dodaj komentarz

Partnerzy serwisu

  • Gigaom_color

Oferty pracy

Więcej

Polecamy