Automatyka.eu

ASTOR po raz szósty dołączył do „stada" Gazel Biznesu

Astor | Środa, 07 styczeń 2009r.

Dziennik Puls Biznesu opublikował dziewiątą już listę rankingową Gazel Biznesu. Tegoroczne zestawienie liczy 4104 firmy.

Astor_logo_preview

Tradycyjnie już wśród Gazel znalazł się ASTOR - dystrybutor  międzynarodowych producentów sprzętu i oprogramowania do automatyzacji i informatyzacji procesów produkcyjnych.

Wyniki prezentowane w rankingu „Gazele Biznesu 2008" pochodzą z ostatnich trzech lat. Głównym kryterium oceny była dynamika wzrostu firmy, jej stabilność i oczywiście uczciwość.

Jak podreśla Prezes ASTORA, Stefan Życzkowski: “Naszym głównym celem jest zapewnienie nieustannego rozwoju firmy. Realizujemy to konsekwentnie, od lat rozwijając się organicznie. Dużym krokiem naprzód było wprowadzenie kilka lat temu do naszej oferty robotów przemysłowych.”

Rygorystyczne kryteria Gazel powodują, że nie wszystkim firmom udaje się utrzymać w rankingu. Do kolejnej edycji kwalifikuje się mniej więcej co druga Gazela.

“Tym bardziej jesteśmy dumni, że ASTOR nieprzerwanie znajduje się w gronie Gazel Biznesu. W 2008 roku otrzymaliśmy to prestiżowe wyróżnienie już po raz szósty z rzędu”. - mówi Wojciech Kmiecik, Dyrektor Marketingu i PR ASTOR Sp. z o.o.

***
ASTOR Sp. z o.o. jest wieloletnim członkiem Business Centre Club, zdobywcą wielu nagród, w tym międzynarodowych oraz sześciokrotnym laureatem tytułu „Gazela Biznesu”. Firma jest polskim dystrybutorem międzynarodowych producentów sprzętu i oprogramowania, służących do automatyzacji i informatyzacji produkcji.
W ofercie firmy znajdują się takie produkty jak: oprogramowanie do zarządzania produkcją i wydajnością produkcji, roboty przemysłowe, systemy sterowania maszynami, urządzenia komunikacyjne, a także oprogramowanie do wizualizacji procesów produkcyjnych i przemysłowych.
Więcej informacji o firmie dostępnych jest na stronie: www.astor.com.pl

Astor_logo_small

Komentarze

dodaj komentarz

Partnerzy serwisu

  • Gigaom_color

Oferty pracy

Więcej

Polecamy