Automatyka.eu

Emerson Network Power wprowadza Liebert PSA - gwarancja nieprzerwanej pracy aplikacji biznesowych.

Emerson Network Power | Poniedziałek, 12 styczeń 2009r.

Nowy, łatwy w obsłudze zasilacz UPS chroni komputery PC, stacje robocze, skanery, faksy, urządzenia sieciowe oraz inny sprzęt elektroniczny, jak na przykład terminale POS.

Ups-liebert-psa-xr-2_preview

Warszawa, 12 stycznia 2008 r. – Emerson Network Power, spółka z grupy Emerson (NYSE:EMR) 
i światowy lider w zapewnianiu ciągłość działania systemów biznesowych o krytycznym znaczeniu (Business-Critical Continuity™) ogłosił wprowadzenie nowego modelu zasilaczy UPS: Liebert PSA™.

Nowy zasilacz Liebert PSA™ pracuje w technologii „line-interactive”, która dzięki układowi automatycznej regulacji napięcia (AVR) koryguje zaburzenia napięcia zasilającego zapobiegając nadmiernej eksploatacji akumulatorów i w ten sposób wydłuża czas podtrzymania akumulatorowego.

Urządzenie Liebert PSA™ oferowane w modelach o mocy 500, 650, 1000 i 1500 VA skutecznie chroni krytyczne urządzenia firmowe takie, jak komputery PC, stacje robocze, sprzęt sieciowy 
i terminale POS. Ważną zaletą nowego zasilacza jest intuicyjny, prosty w obsłudze interfejs użytkownika.

UPS zapewnia 5 minut czasu pracy na zasilaniu akumulatorowym, co pozwala na zamknięcie wszystkich programów, zapisanie prac i zapobiega negatywnym skutkom zaniku zasilania 
np. utracie ważnych danych.

Dostarczane oprogramowanie automatycznie zamyka systemy operacyjne urządzeń podłączonych do zasilacza UPS.

Standardowa gwarancja na zasilacz Liebert PSA™ wynosi 2 lata z możliwością przedłużenia 
do 3 lat.

***
Emerson Network Power, spółka z grupy Emerson (NYSE:EMR), to globalny lider w dziedzinie Business-Critical Continuity™ - gwarantowaniu ciągłości funkcjonowania systemów o krytycznym znaczeniu dla przedsiębiorstw. Od sieci wysokiego napięcia po układy scalone systemów telekomunikacyjnych, przez centra danych, sprzęt medyczny i instalacje przemysłowe, Emerson Network Power zapewnia innowacyjne rozwiązania i doświadczenie w zakresie zasilania prądem stałym i zmiennym, klimatyzację precyzyjną, wbudowane systemy komputerowe i zasilania, zintegrowane szafy i obudowy, przełączanie zasilania oraz sterowanie, monitorowanie 
i komunikację. Inżynierowie serwisowi firmy Emerson Network Power zapewniają globalne wsparcie wszystkich oferowanych rozwiązań. Produkty marki Liebert z zakresu zasilania, klimatyzacji precyzyjnej i monitorowania oraz usługi firmy Emerson Network Power przyczyniają się do podniesienia efektywności i upraszczają zarządzanie technologiami sieciowymi oraz centrami danych poprzez zwiększenie dostępności i wydajności systemów teleinformatycznych, elastyczność oraz szybkość dostosowania rozwiązań do potrzeb Klienta. Więcej informacji:  www.liebert.com, www.emersonnetworkpower.com , www.eu.emersonnetworkpower.com .

O Emerson
Emerson (NYSE:EMR), z siedzibą w St. Louis (Missouri, USA), jest globalnym liderem w dostarczaniu rozwiązań łączących technologię i inżynierię zapewniając klientom innowacyjne rozwiązania w ramach obszarów, takich jak: zasilanie sieciowe, technologie klimatyzacyjne, zarządzanie procesami, automatyka przemysłowa i wiele innych. Obroty za rok finansowy 2008 wyniosły 24,8 miliarda dolarów. Więcej informacji: www.Emerson.com.

Ups-liebert-psa-xr-2_small Ups-liebert-psa-xr-1_small Ups-liebert-psa-xr_small

Komentarze

dodaj komentarz

Partnerzy serwisu

  • Gigaom_color

Oferty pracy

Więcej

Polecamy