Automatyka.eu

Grupa Zamel Cet w Omanie i Dubaju

www.zamelcet.com | Piątek, 27 luty 2009r.

W dniach od 8 do 10 lutego 2009 r. w Dubaju obyły się tragi Middle East Electricity. Grupa Zamel Cet już po raz kolejny uczestniczyła w tej prestiżowej wystawie.

Grupa_zamel_cet_middle_east_electricity_preview

Wyjazd zaowocował nowymi zamówieniami z wielu krajów regionu oraz nawiązaniem nowych, ciekawych kontaktów handlowych, które pozwalają mieć nadzieję na dalszy stabilny wzrost sprzedaży w tej części świata w przyszłości.

Podczas Middle East Electricity, jednej z największych, branżowych imprez targowych na świecie, polski producent zaprezentował produkty z grup: SUNDI (dzwonki mieszkaniowe), EXTA (automatyka budynkowa) i CET (kable i przewody), które cieszyły się dużym zainteresowaniem odwiedzających.

Tegoroczna edycja Middle East Electricity zgromadziła ponad 1000 lokalnych, regionalnych i międzynarodowych wystawców. Powierzchnia targowa w International Exhibition Centre to aż 34,000 m2. Targi cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem. Wystawę odwiedziło ponad 49,000 osób z 95 krajów.

Przed targami, w czasie krótkiej, ale bardzo owocnej dwudniowej wizyty handlowej, przedstawiciele Grupy Zamel Cet odwiedzili swojego klienta w Muskacie.   

- Bardzo dobrze oceniam naszą wizytę w Sułtanacie Omanu. Przeprowadziliśmy udane rozmowy handlowe z naszym dystrybutorem, poznaliśmy specyfikę i zasady sprzedaży obowiązujące w tym kraju, a także poczyniliśmy wiele ustaleń pozwalających mieć nadzieję na dalszy wzrost obrotów i to niezależnie od dostrzeganej przez wszystkich trudnej i skomplikowanej sytuacji ekonomicznej gospodarki światowej – podsumowuje Tomasz Łodziński, dyrektor eksportu w Grupie Zamel Cet.

- Odnosząc się z kolei do zakończonych targów w Dubaju, to chciałbym podkreślić, że pomimo wyraźnej i zauważalnej korekty “inwestycyjnych trendów wzrostowych” Zjednoczone Emiraty Arabskie, a także pozostałe Kraje Zatoki, to w dalszym ciągu regiony o solidnych podstawach gospodarczych, dużym potencjale inwestycyjnym i dynamice rozwoju. Liczymy więc na dalszą, owocną współpracę z tamtejszymi kontrahentami i wspólne poszukiwanie tych pozycji asortymentowych z naszej oferty, które pozwolą utrzymać dotychczasowy poziom współpracy, nawet w warunkach kryzysu – dodaje T. Łodziński.

Grupa Zamel Cet eksportuje swoje wyroby do ponad 49 krajów na całym świecie. Firma regularnie uczestniczy w największych międzynarodowych imprezach targowych. W planie targów na pierwszą połowę roku 2009 znajdują się takie wystawy jak: Amper w Pradze (31.03-01.04.2009, Czechy), Messe Hanover (20-24.04.2009, Niemcy) i Ener Motive (26-30.05.2009, Włochy).

Grupa_zamel_cet_middle_east_electricity_small Grupa_zamel_cet_middle_east_electricity_2__small

Komentarze

dodaj komentarz

Partnerzy serwisu

  • Gigaom_color

Oferty pracy

Więcej

Polecamy