Automatyka.eu

Nowy Zarząd Operacyjny w ASTOR Sp. z o.o.

Astor | Poniedziałek, 02 marzec 2009r.

W związku z dynamicznym rozwojem firma ASTOR Sp. z o.o. od 2 lutego 2009 roku wprowadziła zmianę w strukturze zarządzania spółką.

Astor_logo_preview

Tagi:


W celu podniesienia efektywności zarządzania operacyjnego, powołany został sześcioosobowy Zarząd Operacyjny, bezpośrednio podległy udziałowcom spółki.

Na czele nowego Zarządu Operacyjnego stanął Stefan Życzkowski, Prezes Zarządu
i jednocześnie znaczący udziałowiec spółki.
Pozostali członkowie Zarządu Operacyjnego to:

  • Michał Wojtulewicz - Wiceprezes Zarządu ds. Finansów
  • Agnieszka Politańska - Członek Zarządu, Dyrektor Personalny
  • Andrzej Garbacki - Członek Zarządu Operacyjnego ds. Efektywności Sprzedaży
  • Wojciech Kmiecik - Członek Zarządu Operacyjnego ds. Marketing i PR
  • Piotr Merwart - Członek Zarządu Operacyjnego ds. Strategii Sprzedaży.

„Zmiana w sposobie zarządzania naszą firmą była przygotowywana już od jakiegoś czasu. Nie jest to wyłącznie efekt obecnej sytuacji rynkowej, niemniej jednak miała ona wpływ na przyspieszenie decyzji o powołaniu nowego Zarządu Operacyjnego” – komentuje zmianę Stefan Życzkowski, Prezes ASTOR Sp. z o.o.

Sylwetki Członków Zarządu Operacyjnego ASTOR Sp. z o.o.

Stefan Życzkowski
Prezes Zarządu

W grudniu 1987 r. wraz z bratem założył spółkę ASTOR, a od 1992r. pełni funkcję Prezesa Zarządu ASTOR.
Wprowadził do oferty firmy rozwiązania czołowych producentów automatyki przemysłowej. W przyjętej strategii dla ASTOR, konsekwentnie opiera się na dystrybucji produktów w połączeniu z profesjonalnym wsparciem technicznym. Ukończył Wydział Mechaniczny Politechniki Krakowskiej.
Prywatnie wielki fan sportu czynnie jako piłkarz i narciarz, a także jako kibic wszelkich rozgrywek i rankingów sportowych na całym świecie.

Michał Wojtulewicz
Wiceprezes Zarządu ds. Finansów

Absolwent informatyki na Politechnice Śląskiej, z tytułem "Master of Science" uzyskanym na angielskim uniwersytecie w Kent i studiów MBA.
W firmie ASTOR współtworzył Dział Oprogramowania Przemysłowego, następnie stworzył i rozwinął Dział Robotów Przemysłowych. Do stycznia 2009 roku pełnił funkcję Wiceprezesa Zarządu ds. Sprzedaży. Obecnie w ramach Zarządu Operacyjnego odpowiada za finanse spółki.
Jeździ na nartach i sankach, pływa wpław i na kajaku. Z przyjemnością oddaje się tańcowi i grze w piłkę nożną.

Agnieszka Politańska
Członek Zarządu, Dyrektor Personalny
Dołączyła do firmy ASTOR najwcześniej, pamięta pierwszych klientów i pierwszą wystawioną fakturę. Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego i studiów podyplomowych na kierunku Zarządzanie Zasobami Ludzkimi w Wyższej Szkole Europejskiej im. J. Tischnera. Do 2008 roku pełniła funkcję Dyrektora Finansowego, a od września 2008 roku objęła funkcję Dyrektora Personalnego. W firmie odpowiada za politykę HR. Wolny czas spędza z rodziną. Lubi wycieczki w góry i narty.

Wojciech Kmiecik
Członek Zarządu Operacyjnego ds. Marketing i PR

Absolwent Wydziału Elektrotechniki, Automatyki, Informatyki i Elektroniki AGH, Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Zarządzania Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie na kierunku Public Relations, posiadacz profesjonalnego certyfikatu „Professional Diploma in Marketing” brytyjski The Chartered Institute of Marketing.
Członek Zarządu Stowarzyszenia Kraków PR oraz uczestnik Akademii Marketingu.
Od 11 lat związany z firmą ASTOR, od 9 lat kieruje działem Marketingu i PR.
Pełni funkcję rzecznika prasowego firmy.

Andrzej Garbacki
Członek Zarządu Operacyjnego ds. Efektywności Sprzedaży

Absolwent kierunku Automatyka i Robotyka na Wydziale Mechanicznym Politechniki Krakowskiej. Od ponad 11 lat pracuje w Dziale Oprogramowania Przemysłowego firmy ASTOR. Jako Dyrektor Działu jest odpowiedzialny także za strategię sprzedaży oprogramowania przemysłowego firmy Wonderware, należącej do grupy kapitałowej Invensys.
Kieruje największą w Polsce i najlepiej wykształconą kadrą w zakresie rozwiązań klasy Plant Intelligence - systemów informatycznych wspomagających decyzje ludzi w warstwie wizualizacji i zarządzania produkcją. W Zarządzie Operacyjnym zajmuje się strategicznym projektami poszerzającymi wiedzę techniczną, konsultacyjną i sprzedażową, zwiększając efektywność pracy specjalistów firmy ASTOR.

Piotr Merwart
Członek Zarządu Operacyjnego ds. Strategii Sprzedaży

Absolwent kierunku Automatyka i Robotyka na Wydziale Mechanicznym Politechniki Krakowskiej. Od 1996 roku związany z ASTOREM. Od początku pracuje w Dziale Systemów Sterowania i Sieci Przemysłowych. Przez ostatnie lata w roli Dyrektora Działu odpowiada za najszerszą asortymentowo grupę produktów z oferty firmy ASTOR. W Zarządzie Operacyjnym odpowiada za strategię sprzedaży całej sieci dystrybucji w Polsce.

***
ASTOR Sp. z o.o. jest wieloletnim członkiem Business Centre Club, zdobywcą wielu nagród, w tym międzynarodowych oraz sześciokrotnym laureatem tytułu „Gazela Biznesu”. Firma jest polskim dystrybutorem międzynarodowych producentów sprzętu i oprogramowania, służących do automatyzacji i informatyzacji produkcji.
W ofercie firmy znajdują się takie produkty jak: oprogramowanie do zarządzania produkcją i wydajnością produkcji, roboty przemysłowe, systemy sterowania maszynami, urządzenia komunikacyjne, a także oprogramowanie do wizualizacji procesów produkcyjnych i przemysłowych.
Więcej informacji o firmie dostępnych jest na stronie: www.astor.com.pl
Astor_logo_small

Komentarze

dodaj komentarz

Partnerzy serwisu

  • Gigaom_color

Oferty pracy

Więcej

Polecamy