Automatyka.eu

ELMARK Automatyka Sp. z o.o. - Najlepszy partner Advantech w Europie Wschodniej 2008r.

Elmark Automatyka | Poniedziałek, 02 marzec 2009r.

ELMARK kolejny raz wyróżniony przez Advantech.

Elmark_500_preview
Firma Advantech Co. Ltd. lider na rynku komputerów przemysłowych oraz rozwiązań dedykowanych do zastosowań w automatyce przeprowadza coroczny ranking swoich partnerów kanałowych (dystrybutorów). Nagrody przyznawane są za osiągnięcia w sprzedaży produktów Advantech oraz za jakość prowadzonego wsparcia technicznego dla tychże produktów.

Aktualne wyróżnienie zostało przyznane ELMARK Automatyka Sp. z o.o. za największy wzrost obrotów z Advantech w 2008r. w Europie Wschodniej. Wynik ten udało się osiągnąć dzięki bardzo dobrej dostępności produktów z lokalnego magazynu ELMARK, przy relatywnie niskich cenach. Duży magazyn w Warszawie oraz bezpośrednia współpraca z centrami logistycznymi Advantech w Holandii i na Tajwanie sprawia że ELMARK traktowany jest jako kolejne centrum magazynowe Advantech i zaopatruje również pozostałych dystrybutorów Advantech w Europie Wschodniej. Większość oferowanych przez nas komputerów dostępna jest w terminie do 7 dni, porównywalnie z rynkiem standardowych PC-tów.

ELMARK Automatyka Sp. z o.o. z firmą Advantech współpracuje już od ponad 20 lat i jest stale obecny w czołówce rankingu dystrybutorów. Wielokrotnie byliśmy nagradzani przez producenta za prowadzony serwis, wzrost sprzedaży oraz jakość wsparcia technicznego udzielanego klientom Advantech. O uznaniu naszej wiedzy i umiejętności jakości świadczy fakt powołania we współpracy z ELMARK Automatyka Europejskiego Centrum Serwisowego Advantech: firmy Advantech Polska w Warszawie. Stały i bezpośredni kontakt z producentem zapewnia naszym klientom najwyższy poziom obsługi i wsparcia technicznego.

Obecnie ELMARK to jedyny Platynowy Partner Advantech  w Europie Wschodniej. Za sukces w minionym roku chcielibyśmy podziękować naszym klientom i zapraszamy do dalszej owocnej współpracy.

Antoni Warszawik

Więcej informacji o ELMARK Automatyka Sp. z o.o.

Strona główna: http://www.elmark.com.pl

Company Profile: http://www.elmark.com.pl/index.php?id=745

Elmark_500_small

Komentarze

dodaj komentarz

Partnerzy serwisu

  • Gigaom_color

Oferty pracy

Więcej

Polecamy