Automatyka.eu

Emerson Network Power zaprasza na Forum Wentylacja 2009

Emerson Network Power | Wtorek, 17 marzec 2009r.

Eksperci Emerson Network Power zapraszają w dniach 18-19 marca partnerów, inwestorów oraz przedstawicieli mediów do odwiedzin stoiska firmy podczas Forum Wentylacja 2009.

Bartosz-biernacki_preview

Tagi:


Tegoroczne forum odbędzie się w Centrum Kongresowym Gromada, na ulicy 17 stycznia 32 w Warszawie.

To jedyne takie wydarzenie. Forum Wentylacja 2009 i Salon Klimatyzacja 2009 obejmą programem wszystkie najbardziej aktualne zagadnienia, innowacje i problemy a także zgromadzą znakomitą większość liczących się wystawców branży wentylacyjnej i klimatyzacyjnej w Polsce.

Na forum nie zabraknie ekspertów Emerson Network Power. Tematem wiodącym obecności Emersona na Forum Wentylacja będzie energooszczędność w data center. Przedstawione zostanie m.in. nowe podejście do zarządzania energią w ramach promowanej przez firmę strategii Energy Logic. Eksperci, opierając się na przykładach z Polski i ze świata, pokażą jak zaoszczędzić do 50% energii w klimatyzowanych obiektach jak serwerownie czy centra przetwarzania danych.

"Jest nam niezmiernie miło zaprosić inwestorów, projektantów i dziennikarzy zainteresowanych energooszczędnymi rozwiązaniami w zakresie klimatyzacji precyzyjnej. Chcemy ponownie, tak jak rok temu, spotkać się i w gronie ekspertów rozmawiać o bieżących zagadnienia związanych 
z planowaniem i realizacją budowy energooszczędnych systemów klimatyzacji precyzyjnej 
w centrum danych.", podkreślił Bartosz Biernacki, ekspert ds. klimatyzacji precyzyjnej, Kierownik Regionalny Działu Sprzedaży HPAC w Emerson Network Power.

Ponadto, wszyscy, którzy odwiedzą stoisko numer 115 mają szansę na wygranie nagrody głównej 
w konkursie Emersona. Nagrodą będzie zasilacz UPS-y renomowanej marki Liebert.

Link do strony wydarzenia:
http://www.forumwentylacja.pl/index.php?symbol=wystawcy.htm&show=605&rok=2009

***
O Emerson Network Power™
Emerson Network Power, spółka z grupy Emerson (NYSE:EMR), to globalny lider w dziedzinie Business-Critical Continuity™ - gwarantowaniu ciągłości funkcjonowania systemów o krytycznym znaczeniu dla przedsiębiorstw. Od sieci wysokiego napięcia po układy scalone systemów telekomunikacyjnych, przez centra danych, sprzęt medyczny i instalacje przemysłowe, Emerson Network Power zapewnia innowacyjne rozwiązania i doświadczenie w zakresie zasilania prądem stałym i zmiennym, klimatyzację precyzyjną, wbudowane systemy komputerowe i zasilania, zintegrowane szafy i obudowy, przełączanie zasilania oraz sterowanie, monitorowanie 
i komunikację. Inżynierowie serwisowi firmy Emerson Network Power zapewniają globalne wsparcie wszystkich oferowanych rozwiązań. Produkty marki Liebert z zakresu zasilania, klimatyzacji precyzyjnej i monitorowania oraz usługi firmy Emerson Network Power przyczyniają się do podniesienia efektywności i upraszczają zarządzanie technologiami sieciowymi oraz centrami danych poprzez zwiększenie dostępności i wydajności systemów teleinformatycznych, elastyczność oraz szybkość dostosowania rozwiązań do potrzeb Klienta. Więcej informacji: www.liebert.com, www.emersonnetworkpower.com, www.eu.emersonnetworkpower.com .

O Emerson
Emerson (NYSE:EMR), z siedzibą w St. Louis (Missouri, USA), jest globalnym liderem w dostarczaniu rozwiązań łączących technologię i inżynierię zapewniając klientom innowacyjne rozwiązania w ramach obszarów, takich jak: zasilanie sieciowe, technologie klimatyzacyjne, zarządzanie procesami, automatyka przemysłowa i wiele innych. Obroty za rok finansowy 2008 wyniosły 24,8 miliarda dolarów. Więcej informacji: www.Emerson.com.

Bartosz-biernacki_small Mapka_emerson_forum_wentylacja_18-19 Zaproszenie_emerson_forum_wentylacja_18-19

Komentarze

dodaj komentarz

Partnerzy serwisu

  • Gigaom_color

Oferty pracy

Więcej

Polecamy