Automatyka.eu

Uchwyty z aluminium do zastosowań specjalnych

Ganter | Środa, 18 marzec 2009r.

Firma GANTER wprowadziła na rynek nowe uchwyty wykonane z aluminium o oznaczeniu GN 425.6.

425_6_preview

Tagi:


Nowy produkt jest rozszerzeniem grupy uchwytów serii GN 425, wykonywanych dotychczas ze stali i stali nierdzewnej. Uchwyty GN 425.6 mogą być stosowane wszędzie tam, gdzie ze względu na właściwości fizyczne i chemiczne wymagane jest stosowanie materiałów określonego rodzaju.

Nowy produkt dostępny jest w trzech wykonaniach:

  • SW – z powłoką z żywicy epoksydowej (RAL9005), wykończenie matowe,
  • SB – w kolorze srebrnym (RAL 9006)
  • EL - anodowane, kolor naturalny.

W wykonaniu aluminiowym specjalne długości uchwytu dostępne są przy mniejszych wymaganych ilościach minimalnych zamówienia.

Podkładki nowych uchwytów są wykonane ze stali nierdzewnej i gwarantują stabilne mocowanie uchwytu, nawet przy niedokładnie wykonanych otworach montażowych.

***
Grupa ELESA+GANTER jest światowym liderem w produkcji znormalizowanych elementów maszyn. Marka ta została powołana do życia przez dwie, współpracujące ze sobą od 30 lat firmy ELESA i Otto Ganter.
ELESA+GANTER to blisko 40 000 elementów standardowych, części do maszyn oraz wiele wykonań specjalnych. Produkty te łączą w sobie zarówno funkcjonalność, innowacyjność i wytrzymałość, jak i dbałość o formę. Potwierdzeniem tego jest ponad 100 patentów i ponad 20 nagród z najbardziej prestiżowych światowych wystaw i konkursów m.in. " International Forum Design Award ", "Compasso d'Oro" w Mediolanie czy "Design Center" w Stutgarcie.
Marka jest reprezentowana w ponad 30 krajach świata, m.in. w Polsce.
ELESA+GANTER Polska Sp. z o.o. jest częścią grupy ELESA+GANTER i zajmuje się dystrybucją produktów rodzimej marki. Wykwalifikowana kadra i magazyn w Polsce gwarantują oprócz najwyższej jakości produktów, doradztwo techniczne oraz profesjonalną i szybką obsługę klientów.

425_6_small

Komentarze

dodaj komentarz

Partnerzy serwisu

  • Gigaom_color

Oferty pracy

Więcej

Polecamy