Automatyka.eu

Helukabel wyłącznym dystrybutorem przewodów TITANEX i TITARC

Helukabel | Środa, 27 maj 2009r.

Helukabel jeden z czołowych producentów i dystrybutorów kabli i przewodów oraz osprzętu dla wszystkich branż i wszelkich zastosowań został oficjalnym, wyłącznym dystrybutorem przewodów TITANEX®i TITARC®produkcji firmy Nexans na rynek polski.

Titanex-h07rn-f_preview

Produkty kryjące się pod tymi markami są znane i cenione na rynku za jakość w zakresie wykonania i zastosowania.

Już wkrótce oferta firmy Helukabel Polska Sp. z o.o. zostanie rozszerzona o nowe grupy produktów: TITANEX® H07RN-F oraz TITARC® H01N2-D. Stosowanie grup produktów dozwolone jest bez żadnych innych dodatkowych formalności w krajach Unii Europejskiej.

TITANEX® H07RN-F jest elastycznym przewodem gumowym stosowanym w wyposażeniu ruchomych urządzeń elektrycznych, na placach budowy oraz wykorzystywany jest do użytku ogólnoprzemysłowego. Bardzo dobre właściwości materiałów izolacyjnych oraz powłok z elastomeru usieciowanego nadają kablom TITANEX® doskonałą elastyczność i trwałość.


TITARC® H01N2-D jest najwyższej jakości kablem spawalniczym, charakteryzującym się niezwykłą trwałością oraz giętkością, dobrą wytrzymałością termiczną oraz na rozchodzące się ciepło. Dzięki usieciowanej izolacji są one odporne na odpryski ciekłego metalu.
 
Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu z Opiekunami Handlowymi, którzy udzielą profesjonalnych informacji oraz odpowiedzą na wszelkie pojawiające się pytania związane z asortymentem. Zapraszamy także do odwiedzenia strony internetowej www.helukabel.pl, gdzie zostaną zamieszczone broszury informacyjne oraz karty katalogowe produktów TITANEX® H07RN-F oraz  TITARC® H01N2-D.

Firma Nexans jest od szeregu lat przodującym producentem przewodów do odbiorników ruchomych.
 
Firma HELUKABEL Polska Sp. z o.o. jest oddziałem niemieckiego przedsiębiorstwa, które jest jednym z najbardziej znaczących na rynku światowym producentów kabli i przewodów do wszystkich branż oraz wszelkich zastosowań. Firma już od ponad 30 lat oferuje kable i przewody odporne na czynnki chemiczne, atmosferyczne, działanie temperatur, promieniowanie oraz w produkcji kabli niepalnych. W Polsce siedziba oraz nowoczesny magazyn wraz z budynkiem biurowym znajduje się w miejscowości Krze Duże na Mazowszu przy trasie Warszawa-Katowice. Doskonała lokalizacja oraz system wysokiego składowania na przeszło 3000 miejsc paletowych z dokami transportowymi sprawia, że Helukabel Polska dostarcza zamówiony towar ze swych zasobów w ciągu 24 godzin.

www.helukabel.pl

Titanex-h07rn-f_small

Komentarze

dodaj komentarz

Partnerzy serwisu

  • Gigaom_color

Oferty pracy

Więcej

Polecamy