Automatyka.eu

Trio Power - zasilacze Phoenix Contact

Phoenix Contact | Wtorek, 08 sierpień 2006r.

Nowy zasilacz TRIO POWER firmy Phoenix Contact został sklasyfikowany jako urządzenie o bardzo wysokiej funkcjonalności.

Trio_power_preview
Zasilacze te są przystosowane zarówno do montażu na szynę DIN jak i na ścianę. Przeznaczony do zasilania urządzeń zarówno jednofazowych jak i trój-fazowych z mocą do 1kW z zaleceniem stosowania w produkcji masowej.

Wysoka jakość komponentów jest widoczna w pojemności napięcia aż do 300 V AC i MTBF (średni czas między awariami) powyżej 500 000 h, które zapewniają niezawodność eksploatacyjną. Wszystkie zasilacze TRIO mogą być wykorzystywane na całym świecie ze względu na szerokozakresowe wejścia napięciowe: jednofazowe 85-264 V AC i trój-fazowe 3x320-575 V AC, jak również aprobaty UL. Zasilacze TRIO mają standardowe wyjście napięciowe 24 V DC z następującymi znamionowymi prądami wyjścia: 2,5 A, 5 A, 10 A, 20 A i 40 A. TRIO pracują w temperaturach od 0 oC do 55 oC dzięki temu możliwa jest praca nawet w wysokich temperaturach otoczenia.

Regulowane i konfigurowane wyjście prądowe od 22,5 do 29,5 V DC kompensuje spadki napięcia i umożliwia ładowanie baterii. W celu osiągnięcia wyższej wydajności i redundancji urządzenia zasilające TRIO mogą być uruchamiane jednocześnie. Dioda sygnalizacyjna LED wiarygodnie wskazuje wszystkie stany pracy zasilacza. Trzecie wyjście (-) umożliwia dodatkowe przygotowanie jeszcze jednego obwodu wyjściowego bez konieczności rozprowadzania potencjałów na dodatkowych mostkach.
Trio_power_small

Komentarze

dodaj komentarz

Partnerzy serwisu

  • Gigaom_color

Oferty pracy

Więcej

Polecamy