Automatyka.eu

Autodesk Inventor Fusion Technology - dostępna bezpłatnie z Autodsk Labs

Autodesk | Poniedziałek, 29 czerwiec 2009r.

Nowa technologia Autodesk umożliwi inżynierom skrócenie czasu wprowadzania produktów na rynek.

Fusion-tp2-ss0_preview
Od 25 czerwca z Autodesk Labs można bezpłatnie* pobrać Inventor Fusion Technology Preview. Autodesk Inventor Fusion to nowa technologia cyfrowego prototypowania łącząca dokładność i siłę modelowania parametrycznego opartego na historii operacji z prostotą i wydajnością modelowania bezpośredniego nie uwzględniającego historii.  Rozwiązanie Inventor Fusion Technology stanowi nowy krok na drodze realizacji obiecanych korzyści prototypowania cyfrowego, umożliwiając jeszcze prostsze i wydajniejsze projektowanie szerszej grupie producentów.

“Klienci Autodesk z branży przemysłowej są zdania, że modelowanie bezpośrednie otwiera nowe możliwości przyspieszenia rozwoju produktów. Jednocześnie nie widzą potrzeby odchodzenia od modelowania parametrycznego opartego na historii operacji”, powiedział Robert “Buzz” Kross, wiceprezes  Manufacturing Industry Group w Autodesk. „Cały czas rozwijamy technologię Inventor Fusion, aby połączyć te dwie najlepsze metody i ulepszyć proces projektowania produktów”.

Inventor Fusion Technology to doskonałe rozwiązanie dla firm, które muszą wprowadzać błyskawiczne zmiany w konstrukcjach, w drodze ingerencji bezpośredniej, ale jednocześnie posiadają gromadzone przez wiele lat dane projektowe oparte na zadanych właściwościach końcowych i historii tworzenia modeli, które muszą utrzymywać, bo chcą z nich korzystać.

Udostępnienie Inventor Fusion Technology Preview to pierwszy krok w realizacji celu Autodesk – zapewnienia użytkownikom  bezpośredniego, dwukierunkowego przepływu prac i dostosowania sposobu modelowania do ich potrzeb za pomocą jednej aplikacji. Autodesk planuje drugą odsłonę tej technologii jesienią tego roku, która umożliwi użytkownikom szybkie wprowadzanie zmian oraz możliwość  ich śledzenia  w historii modelu parametrycznego. Więcej informacji oraz możliwość pobrania Autodesk Inventor Fusion Technology Preview na stronie www.inventorfusion.com

***
Autodesk, Inc. jest jednym ze światowych liderów w dziedzinie oprogramowania do projektowania dwu- i trójwymiarowego przeznaczonego dla sektorów przemysłu, architektury i budownictwa, inżynierii lądowej oraz mediów i rozrywki. Od wprowadzenia na rynek w 1982 roku oprogramowania AutoCAD Autodesk opracował szerokie portfolio najnowocześniejszych rozwiązań do prototypowania cyfrowego, dzięki którym klienci mogą wypróbowywać swoje pomysły jeszcze przed ich faktyczną realizacją. Firmy z listy Fortune 1000, dzięki narzędziom Autodesk, wizualizują, symulują i analizują, jak ich wyroby będą działały w rzeczywistości, na wczesnym etapie projektowania. Dzięki temu oszczędzają czas i pieniądze, jednocześnie podnosząc jakość i pobudzając innowacyjność. Dodatkowe informacje o Autodesk można uzyskać z witryny  www.autodesk.com, www.autodesk.pl.
Fusion-tp2-ss3_small Fusion-tp2-ss0_small

Komentarze

dodaj komentarz

Partnerzy serwisu

  • Gigaom_color

Oferty pracy

Więcej

Polecamy