Automatyka.eu

Motion Computing w Polsce

www.bmf.pl | Wtorek, 15 wrzesień 2009r.

Firma BMF została autoryzowanym przedstawicielem amerykańskiej firmy Motion Computing w Polsce. W ofercie znalazły się wszystkie produkty producenta.

Stacked_logo_2_color_150_preview

Firma Motion Computing jest liderem w dziedzinie produkcji nowoczesnych Tabletów przystosowanych do różnych potrzeb. Wśród rozwiązań np. dla medycyny znalazły się również urządzenie mobilne klasy Rugged przystosowane do trudnych warunków pracy i spełniające normy MIL-STD-810F i IP54.

Oferta obejmuje modele:


1. J3400 Tablet PC - Rugged, Powerful and Mobile - odporny na upadek z 90 cm (zgadnie z MIL-STD-810F) i odporny na pył i zalanie (IP52) wyposażone w matrycę LED WXGA


2. Motion C5 - Get a Handle on Patient Care - przeznaczony dla medycyny posiada czytnik kodów, kamerę umożliwiającą robienie zdjęć i jest łatwy do czyszczenia i dezynfekcji.


3. LE1700 Tablet PC - Powerful Performance - Tablet klasy Semi Rugged o bardzo rozbudowanej konfiguracji. Posiada matrycę SXGA+ 1400x1050 pikseli z opcją przystosowania do pracy z dużym nasłonecznieniem, pełną komunikacje włącznie z opcjonalnym modemem GSM i umożliwia pracę na dwóch bateriach do 6 - 7 godzin.

4. Motion F5 - Take Hold of Your Workday - tablet zbliżony parametrami do modelu C5 lecz w wykonaniu w wersji Rugget (IP-54 I MIL-STD-810F) przeznaczony dla przemysłu do pracy w trudnych warunkach

Do każdego modelu producent przygotował wiele różnych akcesoriów, które są bardzo przydatne do pracy w zależności od zastosowania.

Więcej na

http://www.motioncomputing.com/

a już wkrótce na polską stronę

http://www.motioncomputing.com.pl/

Stacked_logo_2_color_150_small

Komentarze

dodaj komentarz

Partnerzy serwisu

  • Gigaom_color

Oferty pracy

Więcej

Polecamy