Automatyka.eu

Nowe kamery DVT 5x5

SKK | Piątek, 11 sierpień 2006r.

Firma SKK, dystrybutor systemów wizyjnych DVT Corporation na rynku polskim poszerzyła swoją ofertę o systemy wizyjne firmy Cognex.

Cognex_dvt_preview
Obecnie SKK oferuje ponad 20 modeli systemów wizyjnych. Wszystkie to tzw. Inteligentne Kamery o kompaktowej budowie wyposażone w mikroprocesor, pamięć, port Ethernet i wej/wyj cyfrowe. Kamery są obsługiwane przy pomocy intuicyjnego i łatwego w użyciu oprogramowania działającego w środowisku Windows. Nie wymagają komputera PC na miejscu instalacji.
Inteligentne kamery są wykorzystywane do inspekcji i kontroli jakości wytwarzanych produktów w przemyśle: samochodowym, opakowań, spożywczym i innych.

Obecnie firma SKK wprowadza na rynek polski trzy nowe kamery DVT modele 515, 535 i 545, produkcji Cognex. Nowe kamery zastępują wycofane modele 510, 520, 530, 540. Wszystkie nowe modele kamer wykonują lepszej jakości zdjęcia (nowy element CMOS/CCD), są o 50% szybsze od poprzedników i w pełni kompatybilne, zarówno z oprogramowaniem Intellect jak i Framework. Kamery serii DVT 5x5 spełniające dyrektywy ROHS.
SKK od ponad dwóch lat przeprowadza  szkolenia  z zakresu wykorzystania Inteligentnych Kamer DVT i Cognex. Szkolenie obejmuje przegląd parametrów i produktów firm DVT i Cognex, omówienie oświetlenia i optyki do kamer oraz praktyczne zajęcia z obsługi oprogramowania do analizy obrazów.  Po takim szkoleniu kursanci są w  stanie tworzyć własne aplikacje w oparciu o systemy wizyjne DVT i Cognex. Szkolenia są cykliczne i odbywają się raz w miesiącu.
 
Więcej informacji:
Cognex_dvt_small

Komentarze

dodaj komentarz

Partnerzy serwisu

  • Gigaom_color

Oferty pracy

Więcej

Polecamy