Automatyka.eu

Konferencja Naukowo-Techniczna MONITORING, AUTOMATYZACJA, EKSPLOATACJA W INŻYNIERII ŚRODOWISKA – 2010

NiS | Czwartek, 04 luty 2010r.

Redakcja miesięcznika „Napędy i Sterowanie” zaprasza Państwa do udziału w Konferencji Naukowo-Technicznej organizowanej w terminie 04-05 marca 2010 r. w Hotelu „Orle Gniazdo” w Szczyrku.

Logo_nis-poprawne_preview

Tagi:


Zapraszamy Państwa firmę do udziału w tegorocznym ogólnopolskim spotkaniu, do którego zaprosiliśmy: specjalistów z zakresu technologii, automatyki przemysłowej, utrzymania ruchu, działów zajmujących się remontami i eksploatacją zakładów wodociągowych, oczyszczalni ścieków, a także osoby z pionu związanego z ochroną środowiska, biura projektowe i konstrukcyjne, ośrodki badawczo-rozwojowe. Aby dać możliwość wyboru najlepszych rozwiązań technicznych i technologicznych zaprosiliśmy firmy prezentujące: nowoczesne technologie, rozwiązania automatyki przemysłowej, układów napędowych i sterowania, monitoringu, aparatury kontrolno-pomiarowej, energoelektroniki, układów zabezpieczeń i zasilających.

Sądzimy, że również Państwa udział w konferencji sprzyjać będzie wymianie doświadczeń i prezentacji nowości w branży oraz stworzy możliwość wyboru najlepszych rozwiązań począwszy od projektu poprzez dostarczenie podzespołów i usług aż po ich realizację.

Zachęcamy w ramach programu konferencji do zgłoszenia referatu prezentującego rozwiązania w zakresie tematycznym obejmującym:
  • Monitorowanie, pomiary ciśnienia i przepływu, eksploatacja sieci wodociągowej i kanalizacyjnej
  • Systemy automatyki przemysłowej, urządzenia techniki napędowej w wodociągach oraz oczyszczalniach wody i ścieków
  • Eksploatacja pompowni wodociągowej i kanalizacyjnej
  • Eksploatacja, monitoring, aparatura kontrolno - pomiarowa w wodociągach, kanalizacji, oczyszczalniach wody i ścieków

Więcej informacji pod adresem:

http://www.nis.com.pl/nis/konferencja/index.php?lang=p&id_konf=299

Logo_nis-poprawne_small

Komentarze

dodaj komentarz

Partnerzy serwisu

  • Gigaom_color

Oferty pracy

Więcej

Polecamy