Automatyka.eu

Beijer Electronics podejmuje decyzję o strategicznej współpracy z American QSI Corporation

Beijer Electronics | Czwartek, 06 maj 2010r.

Beijer Electronics rozpoczęła współpracę z amerykańską firmą QSI Corporation.

89

Firma QSI Corporation opracowuje i sprzedaje wytrzymałe panele operatorskie oraz przenośne terminale dla przemysłowych partnerów OEM i integratorów systemów w przemyśle samochodowym. Dzięki nawiązaniu tak ścisłej kooperacji obecność firmy Beijer Electronics na rynku amerykańskim zostanie lepiej zaznaczona.

QSI Corporation buduje swoją ofertę produktową wokół nowej platformy iX oferowanej przez Beijer Electronics, sprzedając ją przez sieć swoich dystrybutorów na terenie USA. Dzięki włączeniu platformy iX do sprzedaży, oferta QSI odpowiada na potrzeby wszystkich segmentów rynku automatyki przemysłowej. Do oferty zostaną ponadto włączone również panele iX Beijer Electronics.

Prezes i dyrektor generalny Beijer Electronics tak mówi o podjętej współpracy:

„ Działając z QSI zwiększamy naszą aktywność na rynku amerykańskim. Razem jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom szeroki wybór produktów, wśród których platforma iX odgrywa kluczową rolę.”

QSI projektuje i sprzedaje zarówno trwałe panele HMI (Human Machine Interface), jak i przenośne terminale przeznaczone do zastosowań przemysłowych oraz wykorzystywane w transporcie drogowym. Produkty te - charakteryzujące się dużą wytrzymałością i odpornością na ekstremalne niekiedy warunki środowiska pracy (wibracje czy znaczne wahania temperatury), sprzedawane są jako marka własna QSI oraz sygnowane są przez partnerów handlowych tej firmy. Firma QSI Corporation prowadzi działalność na terenie USA. Siedziba główna firmy znajduje się w Salt Lake City.

Platforma iX to zdecydowanie największa tego typu inwestycja przeprowadzona przez Beijer Elecronics. Nowa wersja oprogramowania platformy to elastyczne rozwiązanie ułatwiające integrację z innymi systemami. Jesienią zeszłego roku wprowadzono na rynek pięć nowych modeli paneli iX. Oprogramowanie jest dostępne niezależnie, jako baza do użycia w istniejących systemach.

O firmie Beijer Electronics
Firma Beijer Electronics HMI Products jest globalnym dostawcą pełnego asortymentu produktów, posiadającym 25-letnie doświadczenie w sektorze automatyki. Nasze interfejsy HMI są połączeniem między ludźmi a procesami. Dlatego pozwalają one sterować procesami, gromadzić i zapisywać dane, oraz zarządzać informacjami – z miejsca lub zdalnie. W celu uzyskania dodatkowych informacji na temat naszej firmy i produktów prosimy wejść na stronę www.beijerelectronics.com
Osoby kontaktowe

Energotech-eko sp.z.o.o.
ul.Energetyki 11
PL-41-908 Bytom
SALES DEPARTMENT
Phone : +48 322805040
Fax : +48 322805033
info@energotech.com.pl

89

Komentarze

dodaj komentarz

Partnerzy serwisu

  • Gigaom_color

Oferty pracy

Więcej

Polecamy