Automatyka.eu

VISION 2010 - Basler AG zapowiada ofensywę nowych modeli i funkcji kamer

AVICON Advanced Vision Control | Poniedziałek, 30 sierpień 2010r.

Firma Basler AG zapowiada początek następnych innowacji dla swoich kamer z interfejsem GigE i zaprezentuje technologię i potwierdzi atrakcyjność cenową swoich rozwiązań wizyjnych. Nowości będą zaprezentowane na targach Vision 2010 Stuttgart.

Vision2010_preview

Innowacje w segmencie kamer Giga Ethernet

Basler zapowiada rozszerzenie nowej serii kamer ace o cztery nowe modele z sensorami CCD Sony w standardowych rozdzielczościach. Dodatkowo, Basler wprowadzi szereg innowacyjnych, szybkich kamer wysokorozdzielczych CMOS w ramach serii ace, z przykładowymi sensorami 5 MegaPixel oraz szybkościami 14 klatek na sekundę. Kamery te oczywiście będą posiadały wszystkie cechy aktualnych modeli - mały rozmiar gabarytowy, Power over Ethernet.

Kamery Basler aviator są aktualnie dostępne z interfejsem Camera Link, ale nowe modele tej rodziny z interfejsem GigE będą kolejną innowacją prezentowaną na Vision 2010. Seria aviator posiada rozdzielczości od 1 do 4 MegaPixeli i dokonuje akwizycji z prędkością więcej niż 100 ramek na sekundę przy standardowych typach kabli.

Zapraszamy na największe targi wizyjne na świecie, Vision 2010 w Stuttgarcie, które odbędą się w dniach 09.11.2010 - 11.11.2010.

AVICON Advanced Vision Control jest firmą specjalizującą się w dystrybucji komponentów widzenia maszynowego i przemysłowej kontroli jakości na terenie Polski. Reprezentujemy firmy Basler AG, Schneider-Kreuznach, Bitflow, Polytec/LAT AB, LMI Technologies i wiele innych. Jesteśmy także integratorem rozwiązań wizyjnych dla użytkowników końcowych, oferujemy wysoki poziom ekspertyzy technicznej i doświadczenia. Oferta integracji obejmuje także studia wykonalności oraz testy wizyjne. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony w celu zapoznania się z pełną ofertą.

 

Vision2010_small Bas1008_visionstuttgart_4c_800_small

Komentarze

dodaj komentarz

Partnerzy serwisu

  • Gigaom_color

Oferty pracy

Więcej

Polecamy