Automatyka.eu

Produkty KIPP w Polsce bezpośrednio od producenta.

www.kipp.com | Wtorek, 31 sierpień 2010r.

Elementy z bogatego katalogu firmy KIPP już teraz można zamówić bezpośrednio u producenta poprzez nowe Biuro Sprzedaży w Polsce.

Logokipp_preview

Już od prawie 10 lat marka KIPP jest rozpoznawana na polskim rynku. W tym czasie udało nam się przekonać wielu wymagających klientów do najwyższej jakości oferowanych przez nas produktów.

Obecnie firma Heinrich Kipp Werk KG jest jednym z wiodących na świecie dostawców znormalizowanych elementów maszyn, elementów manipulacyjnych oraz produktów z zakresu oprzyrządowania technologicznego i technologii mocującej.

Jednym z nadrzędnych celów właściciela firmy zawsze była profesjonalna obsługa partnerów handlowych, wobec powyższego podjęta została decyzja o uruchomieniu z dniem 01 lipca 2010r. autonomicznego, polskiego oddziału handlowego z siedzibą we Wrocławiu.

Działając aktualnie w pełni niezależnie możemy zaoferować Państwu najwyższą jakość naszych produktów w bardziej konkurencyjnych cenach. Ponadto standardowy czas realizacji zamówień, dzięki bezpośrednim dostawom z centrum logistycznego z Niemiec został skrócony do 2-3 dni roboczych.

Aby otrzymać bezpłatny komplet katalogów z naszymi produktami prosimy o kontakt z naszym Biurem Sprzedaży

polska@kipp.com

Intro_gruppe1_small Intro_gruppe2_small Intro_gruppe3_small Intro_gruppe5_small Katalog_small Logokipp_small

Komentarze

dodaj komentarz

Partnerzy serwisu

  • Gigaom_color

Oferty pracy

Więcej

Polecamy