Automatyka.eu

Norpix wprowadza stację rejestrującą Streampix 5 Airborne

AVICON Advanced Vision Control | Wtorek, 08 marzec 2011r.

Nowy serwer nagrywający PC do zadań specjalnych, oparty o komponenty wstrząsoodporne - premiera firmy Norpix w zakresie mobilnej rejestracji wielokamerowych sekwencji wideo.

Rs378_preview

Norpix, lider wśród dostawców rozwiązań szybkiego nagrywania sekwencji wideo, wprowadził nowy serwer nagrywający PC oparty o komponenty wstrząsoodporne. Luc Nocente, prezes Norpix Inc. twierdzi: "Wsparcie od strony nowych rozwiązań obudów do zadań specjalnych oznacza, że nagrywanie sekwencji wideo zyskuje szereg nowych zastosowań - na przykład na pokładach statków lotniczych lub pojazdów wojskowych".

Nowy serwer nagrywający został zaprojektowany z użyciem obudowy Rugged 3U, posiadającej certyfikaty wojskowe, która posiada zwiększoną odporność na wstrząsy i wibracje. Wewnątrz komputera, wyeliminowane zostały wszystkie komponenty ruchome, takie jak np. talerzowe dyski HDD - i zastąpione technologią SSD. Serwer pozwala na nagrywanie np. jednego streamu 1280x1024 pixeli w prędkości 500 fps lub 8 niezależnych kamer VGA GigaEthernet w prędkości 210 fps. Jako oprogramowanie robocze, służy uznany już produkt software'owy, StreamPix 5. Jest to kompletne rozwiązanie służące do nagrywania sekwencji wideo z wielu kamer jednocześnie.

AVICON Advanced Vision Control jest firmą specjalizującą się w dystrybucji komponentów widzenia maszynowego i przemysłowej kontroli jakości na terenie Polski. Reprezentujemy firmy Basler AG, Schneider-Kreuznach, Bitflow, Polytec/LAT AB, LMI Technologies, Norpix Inc. i wiele innych. Jesteśmy także integratorem rozwiązań wizyjnych dla użytkowników końcowych, oferujemy wysoki poziom ekspertyzy technicznej i doświadczenia. Oferta integracji obejmuje także studia wykonalności oraz testy wizyjne. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony w celu zapoznania się z pełną ofertą.

Rs378_small

Komentarze

dodaj komentarz

Partnerzy serwisu

  • Gigaom_color

Oferty pracy

Więcej

Polecamy