Automatyka.eu

Automaticon - Nowa generacja kamer Basler scout2 z zasilaniem PoE oraz innowacyjną korekcją barw

CRI JOLANTA | Niedziela, 03 kwiecień 2011r.

Podczas tegorocznych targów Automaticon na stoisku firmy CRI JOLANTA będzie można zapoznać się z nową generacją kamer Basler scout2 z interfejsem GigE Vision z zasilaniem Power over Ethernet oraz z innowacyjną funkcją korekcji barw w kamerze.

Scoutii_front-back_rgb_preview

Targi Automaticon 2011 AUTOMATYKA POMIARY ELEKTRONIKA
XVII Międzynarodowe Targi Automatyki i Pomiarów
5 - 8 kwietnia 2011
CRI JOLANTA, Hala 1, Stoisko B-21

Podczas tegorocznych targów Automaticon na stoisku firmy CRI JOLANTA będzie można zapoznać się z nową generacją kamer przemysłowych Basler scout2 z interfejsem GigE Vision z opcją zasilania Power over Ethernet oraz z unikalną i innowacyjną funkcją korekcji barw w kamerze.

Seria kamer przemysłowych Basler scout2 to następna generacja popularnej serii kamer Basler scout. Seria ta posiada wszystkie zalety uznanej serii kamer Basler scout, które także będą dostępne w niezmienionej formie.

Te nowe kamery są adresowane do aplikacji niezwykle czułych na ceny i sprawiają, że ich wspaniały współczynnik ceny do wydajności, jest wystarczającym argumentem do ich zastosowania.

Kamery przemysłowe Basler scout2 są wyposażone głównie w monochromatyczne i kolorowe czujniki CCD firmy Sony o rozdzielczościach od VGA do 2 megapikseli z szybkością pozyskiwania obrazów do 120 ramek na sekundę. Cechują się kompaktową obudową o wymiarach 29 mm x 44 mm x 85 mm oraz możliwością zasilania w technologii Power over Ethernet (PoE).

Modele kolorowe kamer Basler scout2 posiadają innowacyjną funkcję korekcji barw dla umożliwienia odwzorowania rzeczywistych kolorów. Ta cecha, czyni te kamery szczególnie użyteczne w aplikacjach z kolorem. Te cechy umożliwiają łatwe i precyzyjne dopasowanie koloru dla uzyskania bardzo realistycznego odwzorowania rzeczywistych kolorów.

Kamery scout2 mogą być wykorzystane w takich aplikacjach jak inspekcja półprzewodników i komponentów, kontrola jakości produkcji, systemy inteligentnego zarządzania ruchem ulicznym, mikroskopia, obrazowanie medyczne i w wielu innych.


------------------------------
Basler Vision Technologies to wiodący niemiecki producent kamer cyfrowych dla aplikacji przemysłowych, medycznych i systemów nadzoru ruchu drogowego, ale także dla rynku nadzoru wizyjnego i monitoringu. Produkty obejmują kamery przemysłowe kolorowe i monochromatyczne ze skanowaniem linijkowym i obszarowym oraz kamery inteligentne, a także innowacyjne i elastyczne kamery IP. Firma Basler posiada ponad 20-letnie doświadczenie w przetwarzaniu obrazów. Projektowaliśmy i wytwarzaliśmy wysokiej jakości przemysłowe kamery cyfrowe przez ponad 10 lat. Nasze produkty posiadają światową sławę ze względu na wspaniałą jakość obrazu, wysoką niezawodność, łatwość użycia, łatwość integracji, kompaktowe rozmiary oraz niezwykły stosunek ceny do możliwości i wydajności.

Dla większej ilości informacji prosimy o kontakt telefoniczny: +49 4102 463 500, lub poprzez e-mail: bc.sales.europe@baslerweb.com, lub też poprzez odwiedzenie naszych stron internetowych pod adresem: http://www.baslerweb.com------------------------------
CRI JOLANTA, Zakład Robotyki i Komputerów to czołowy polski dystrybutor komponentów do budowy systemów wizyjnych. Oferowane przez firmę produkty obejmują kamery przemysłowe, kamery inteligentne, kompletne systemy wizyjne, frame grabbery, procesory wideo, karty akwizycji danych i wejść/wyjść cyfrowych, oprogramowanie, obiektywy, oświetlenie, lasery i wiele innych produktów. Dzięki bardzo bogatej ofercie tych produktów możemy sprostać wymaganiom dowolnego zastosowania przemysłowego lub badawczego. Oferowane produkty pochodzą od czołowych i renomowanych światowych producentów. Między innymi na terenie Polski reprezentujemy firmę Basler Vision Technologies jako ich autoryzowany dystrybutor. Firma CRI Jolanta posiada już 20-letnie doświadczenie w dziedzinie systemów wizyjnych oraz analizie i przetwarzaniu obrazów. Nasze doświadczenie w tej dziedzinie jest wielokrotnie doceniane przez wiele znanych polskich firm.

Dla większej ilości informacji prosimy o kontakt telefoniczny: +48 32 775 0371, lub poprzez e-mail: info@crijolanta.com.pl, lub też poprzez odwiedzenie naszych stron internetowych pod adresem: http://www.crijolanta.com.pl

Scoutii_front-back_rgb_small

Komentarze

dodaj komentarz

Partnerzy serwisu

  • Gigaom_color

Oferty pracy

Więcej

Polecamy