Automatyka.eu

AVICON wyłącznym dystrybutorem kamer przemysłowych Basler w Polsce

AVICON Advanced Vision Control | Poniedziałek, 12 grudzień 2011r.

Firma Balser AG podjęła decyzję o dokonaniu zmian na Polskim rynku. Od dnia 1 stycznia 2012 firma AVICON Advanced Vision Control zostanie wyłącznym dystrybutorem firmy Basler AG w Polsce.

Basler-logo_4c_150_preview

Firma Balser AG podjęła decyzję o dokonaniu zmian na Polskim rynku. Od dnia 1 stycznia 2012 firma AVICON Advanced Vision Control zostanie wyłącznym dystrybutorem firmy Basler AG w Polsce.

Adam Rosz, CEO AVICON: "Cieszy nas bardzo fakt, iż tak znaczący gracz na rynku MV na świecie zdecydował się obdarzyć nas wielkim zaufaniem biznesowym i zacieśnić współpracę na rynku polskim. Decyzja firmy Basler utwierdza nas w przekonaniu, iż cel rozwoju firmy AVICON, jakim jest bycie liderem technologii wizyjnych w Polsce, jest teraz w naszym bezpośrednim zasięgu".

Marcin Kowalski, dział techniczny AVICON: "Przygotowania wewnętrzne firmy do objęcia statusu wyłącznego dystrybutora nie musiały być szczególnie intensywne - już od 2 lat działa u nas pion bezpośredniego wsparcia technicznego i inżynierskiego dla kamer Basler, który oprócz standardowej pomocy technicznej jest w stanie zaproponować również kompleksowe rozwiązania bazujące na całym portfolio AVICON. Znamy kamery Basler jak własną kieszeń i jesteśmy ich praktykami - te kamery są już od dawna integrowane w naszych rozwiązaniach wizyjnych."

AVICON Advanced Vision Control jest firmą specjalizującą się w dystrybucji komponentów widzenia maszynowego i przemysłowej kontroli jakości na terenie Polski. Reprezentujemy firmy Basler AG, Schneider-Kreuznach, Polytec/LAT AB, Bitflow, LMI Technologies i wiele innych. Jesteśmy także integratorem rozwiązań wizyjnych dla użytkowników końcowych, oferujemy wysoki poziom ekspertyzy technicznej i doświadczenia. Oferta integracji obejmuje także studia wykonalności oraz testy wizyjne. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony w celu zapoznania się z pełną ofertą.

Basler-logo_4c_150_small

Komentarze

dodaj komentarz

Partnerzy serwisu

  • Gigaom_color

Oferty pracy

Więcej

Polecamy