Automatyka.eu

Nowa strona internetowa na 20-lecie CSI!

www.csi.pl | Środa, 16 maj 2012r.

Z okazji swojego jubileuszu 20-lecia działalności, firma CSI Computer Systems for Industry uruchomiła nową wersję swojej strony internetowej, która jest dostępna pod nowym adresem www.csi.pl.

Screencsi_preview

Tagi:


Witryna zyskała nie tylko estetyczną szatę graficzną, ale wzbogacono ją o nowoczesne i korzystne rozwiązania, które pozwalają na prostszy i szybszy dostęp do materiałów na niej zawartych.

Na nowej stronie można znaleźć szczegółowe informacje o firmie, ofertę produktową wraz ze zdjęciami i opisami technicznymi, informacje o najciekawszych wydarzeniach firmowych oraz dane kontaktowe. Klient ma możliwość bezpośredniego zadania pytania o wybrany produkt z oferty oraz dopisania się do listy Newslettera. Zarejestrowani użytkownicy mają możliwość zakupu produktów przez sklep internetowy. Klient ma teraz dostęp do wcześniejszych zamówień oraz może w każdej chwili modyfikować dane zawarte w jego profilu. W stosunku do starszej wersji witryny zmienione zostało także wyszukiwanie produktów – jest teraz szybsze i prostsze – wystarczy podać kod produktu, część nazwy lub opisu. Witryna jest przystosowana do wyświetlania na telefonach komórkowych.
 
Szczegółowe informacje:
CSI Computer Systems for Industry
tel: 12 637-13-55

Strona www.csi.pl będzie cały czas udoskonalana oraz dostosowywana do potrzeb odwiedzających użytkowników, czyniąc ją jeszcze bardziej przyjazną i przejrzystą. Nowa strona funkcjonuje również pod dotychczasowym adresem: www.csi.net.pl

Screencsi_small

Komentarze

dodaj komentarz

Partnerzy serwisu

  • Gigaom_color

Oferty pracy

Więcej

Polecamy