Automatyka.eu

Relacja z Otwartych Warsztatów VIX

www.vix.com.pl/relacja-z-otwartych-warsztatow-vix,news/ | Poniedziałek, 08 kwiecień 2013r.

Relacja z pierwszego bezpłatnego szkolenia w ramach nowego cyklu organizowanego przez VIX Automation - Otwartych Warsztatów VIX - które odbyło się 27 marca 2013 w Katowicach.

Vix_preview
Szkolenie miało miejsce w katowickim hotelu Best Western Premiere****. Wydarzenie spotkało się z dużym zainteresowaniem uczestników. Zebrani goście pod okiem prowadzących wykonali zestaw ćwiczeń dotyczących oprogramowania Proficy HMI/SCADA iFIX 5.5, a także mieli możliwość połączenia systemu ze sterownikiem PLC Fuji Electric.
Forma warsztatów zapewniła możliwość praktycznego zapoznania się z oprogramowaniem iFIX i przekonania się "na własnej skórze" jakie możliwości oferuje. Szkolenie zostało bardzo dobrze odebrane przez uczestników. Wzięło w nim udział 20 gości, dopisała stuprocentowa frekwencja, za co wszystkim uczestnikom dziękujemy!
Kolejne wydarzenie z cyklu Otwarte Warsztaty VIX będzie poświęcone rozwiązaniom sieciowym SCADA oraz archiwizacji danych. Więcej szczegółów pojawi się już wkrótce na stronie organizatora: www.vix.com.pl. Zapraszamy!
Vix_small

Komentarze

dodaj komentarz

Partnerzy serwisu

  • Gigaom_color

Oferty pracy

Więcej

Polecamy