Automatyka.eu

Schneider Electric prezentuje Harmony XB5R

www.schneider-electric.com | Czwartek, 01 sierpień 2013r.

Pierwszy bezprzewodowy przycisk, niewymagający baterii do działania.

60642_main_web_preview
Innowacyjne rozwiązania zastosowane w przycisku HarmonyTM XB5R przynoszą korzyść wszystkim ze względu na łatwość montażu oraz większą mobilność operatorów i sprzętu.

Harmony XB5R jest przygotowany do szybkiego montażu i kompatybilny z systemami komunikacji na całym świecie. Dzięki zastosowaniu oryginalnej technologii bezprzewodowej przycisk Harmony XB5R nie wymaga okablowania, co oznacza oszczędność czasu i pieniędzy przy każdej instalacji (całkowite koszty są niższe nawet o 20% w porównaniu z rozwiązaniami z okablowaniem instalowanym na stałe). Ponadto, ponieważ przycisk działa w paśmie 2,4 GHz, może być stosowany w środowisku przemysłowym bez obawy o zakłócanie pracy innych urządzeń bezprzewodowych. W efekcie rozwiązanie może bezpiecznie trafić do dowolnego miejsca na świecie, a klienci mogą wykorzystać cały potencjał maszyn tam, gdzie najbardziej ich potrzebują.

„Klienci z pewnością docenią solidną konstrukcję przycisku Harmony XB5R i swobodę wyboru miejsca instalacji. Przycisk szczególnie dobrze sprawdza się przy przenośnikach, transporterach oraz sterowaniu bram przemysłowych. Ponieważ działa bez baterii, nie trzeba pamiętać o ich wymianie, planować związanych z nią przerw w eksploatacji ani dbać o recykling zużytych baterii. Oferując bezprzewodowe przyciski Harmony XB5R, oferujesz po prostu lepsze innowacyjne rozwiązanie!” – podkreśla Karol Witkowski, Product Manager IDSIG & IDSEN Business w Schneider Electric 
 
 
 
 
Aplikacje:
  • Automatyka przemysłowa
  • Systemy transportowe (samochody, MMM, centra logistyczne)
  • Napełnianie butelek, paletyzacja (żywność i napoje)
  • Oświetlenie
  • Otwieranie/ zamykanie drzwi
 
O Schneider Electric

Schneider Electric, globalny specjalista w zakresie zarządzania energią elektryczną, oferuje swoim klientom w ponad 100 krajach zintegrowane rozwiązania dla licznych segmentów rynku. Firma zajmuje wiodącą pozycję na rynku energetyki i infrastruktury, procesów przemysłowych, systemów automatyki budynków, centrów przetwarzania danych, a także budownictwa mieszkaniowego i komercyjnego. Zatrudniająca ponad 140.000 pracowników grupa uzyskała w roku 2012 przychody ze sprzedaży na poziomie 24 mld euro. Nieustannie dąży do tworzenia rozwiązań przyczyniających się do zwiększenia bezpieczeństwa, niezawodności, wydajności i efektywności energetycznej oraz pomaga pojedynczym użytkownikom i spółkom "Korzystać w pełni ze swojej energii"

www.schneider-electric.com
60642_main_web_small

Komentarze

dodaj komentarz

Partnerzy serwisu

  • Gigaom_color

Oferty pracy

Więcej

Polecamy