Automatyka.eu

igus® na targach Plastpol i Mach-Tool 2014

www.igus.pl | Wtorek, 13 maj 2014r.

igus® motion plastics...polimery w ruchu...bez smarowania...moje-prowadniki i dry-tech®nologie...igus® na targach Plastpol i Mach-Tool 2014

Grafika_preview

Tagi:


igus® motion plastics...polimery w ruchu...bez smarowania...moje-prowadniki i dry-tech®nologie...igus® na targach Plastpol i Mach-Tool 2014

Podczas tej edycji targów Plastpol, firma igus® przygotowała wiele nowości i rozszerzeń linii z zakresu trybologicznie zoptymalizowanych polimerów przeznaczonych do pracy w ruchu... bez smarowania. Na stoisku, między innymi wysokowydajne półprodukty, łożyska ślizgowe i liniowe dry-tech®, e-prowadniki i przewody oraz nowość trybofilament do drukarek 3d i bardzo wytrzymała na ścieranie trybotaśma do różnorodnych zastosowań w Państwa rozwiązaniach.

Stoisko nr 31 Hala D Kielce ul. Zakładowa 1 27-30.05 2014r

Firma igus będzie obecna również na targach Mach-Tool, gdzie zaprezentuje 114 nowości na rok 2014 przeznaczonych do branży obrabiarek, maszyn i urządzeń, a w tym e-prowadniki przewodów, kable do aplikacji ruchomych, łożyska liniowe i ślizgowe dry-tech® oraz wiele więcej rozwiązań przeznaczonych do różnego typu aplikacji, maszyn i urządzeń.

Pawilon 7 Stoisko 45 Poznań 3-6.06 2014r

Zapraszamy do odwiedzenia stoiska firmy igus, aby dowiedzieć się jak zredukować koszty i udoskonalić technologię z produktami igus® do każdego ruchu.

Grafika_small

Komentarze

dodaj komentarz

Partnerzy serwisu

  • Gigaom_color

Oferty pracy

Więcej

Polecamy