Automatyka.eu

RSP-75 zasilacz przemysłowy o niskim profilu

| Czwartek, 10 lipiec 2014r.

Firma Mean Well uzupełniła serie zasilaczy RSP o najmniejszy model o mocy 75W. Nowym model posiada mniejsze rozmiary o 19,2% i wyższa sprawność od 3% do 6% w porównaniu do modelu poprzedniej generacji SP-75.

Rsp-75_preview

Ponadto zakres temperatury uległ rozszerzeniu i wynosi obecnie od -25 do +75℃.  Wentylowana obudowa o niskim profilu (wysokość 30mm) umożliwia  stosowanie urządzenia przy swobodnym obiegu powietrza. Nowy model RSP-75 spełni wymagania użytkowników ceniących cichą pracę, energooszczędność, wysoką sprawność i niewielkie rozmiary zasilacza.

Urządzenie można zasilać z szeroki ego zakresu napięcia wejściowego 85~264VAC (120-370VDC), natomiast  na wyjściu dostępne są napięcia z zakresu 3.3V~48V. Zasilacz wyposażony jest w układ aktywnej korekcji mocy, a jego  sprawność dochodzi do 88%. W modelu  zastosowano szereg zabezpieczeń takich jak: przeciwzwarciowe, przeciążeniowe, przeciwprzepięciowe oraz termiczne, a ograniczenie stałoprądowe na wyjściu zasilacza pozwala na podłączanie urządzeń o obciążeniu pojemnościowym lub indukcyjnym. Dodatkową funkcją której nie było w SP-150 jest możliwość zdalnego włączania/wyłączania urządzenia. RSP-75 spełnia normy dotyczące bezpieczeństwa m.in. UL, CUL, TUV, CCC, CB i posiada certyfikat CE.  Zasilacz dedykowany jest do zastosowań w systemach automatyki, mechaniki, elektroniki, oraz w wszędzie tam gdzie wymagany jest niski profil zasilacza.

Elmark Automatyka Sp. z o.o - oficjalny dystrybutor Mean Well w Polsce.

https://www.elmark.com.pl/pl/sklep/meanwell/seria-rsp-75-200w

Rsp-75_small

Komentarze

dodaj komentarz

Partnerzy serwisu

  • Gigaom_color

Oferty pracy

Więcej

Polecamy