Automatyka.eu

Basler swietuje rocznicę wejścia z sukcesem na rynek kamer USB 3.0 obniżając ceny!

www.avicon.pl | Piątek, 22 sierpień 2014r.

Kamery Basler ace USB 3.0 pojawiły się na rynku rok temu. Sukces był tak duży że firma Basler postanowiła rozwinąć produkcję, a tym samym zaproponować ceny zaskakujące użytkowników. Nowe ceny początkowe zaczynają się od 199 €.

4_preview

Minął rok od kiedy Basler wprowadził na rynek kamery ace USB 3.0. dzięki ogromnemu sukcesowi linii i tysiącom sprzedanych modeli, Basler obniża ceny modeli od VGA do rozdzielczości 5MP. teraz cena początkowa zaczyna się od 199 €. Powodem tej niespotykanej sytuacji jest ogromny sukces tych produktów, dzięki czemu firma mogła rozwinąć produkcję. Teraz Basler stara sie wyjść naprzód klientom, kórzy chcą oszczędzić. Do tego kampania być może poprowadzi do jeszcze większych niż teraz wyprzedaży, umożliwiając w ten sposób zbliżenie się do kierunku na rynku w którym zmierza firma Basler czyli do końcowych użytkowników.

Na podstawie opinii klientów, szeroki wybór modeli CCD i CMOS był szczególnie popularny, zwłaszcza poprzez fakt, że ma bardzo stabilną implementację standardu USB3 Vision i bardzo prostą integrację i wykorzystanie, które za tym idą. To tylko potęguje korzyści techniczne z użycia interfejsu, jak np kompatybilność plug&play czy niskie obciażenie procesora.  To właśnie te czynniki uczyniły kamery ace Basler tak popularnym zamiennikiem nieco starszych kamer FireWire, a także tych nowszych z nowocześniejszym designem.

René von Fintel, Team Leader w Zarządzania Produktami dla tego działu modeli, wyjaśnia: "Zauważamy, że USB3 Vision zyskuje coraz większą akceptację na rynku i że klienci są coraz bardziej gotowi do podjęcia kolejnych kroków. Cięcia cenowe są częścią naszego wysiłku, który ma na celu zwiększenie atrakcyjności produktu i marki. Bo jeśli wszystko wygląda dobrze od strony technicznej, to to ,co jest ważne dla klientów, jest ostatecznie całkowitymi kosztami systemowymi. W związku z tym, nasze kamery ace oferują swoją wyjątkową wartość."

 

Więcej informacji: www.baslerweb.com/ace-usb

 

 

 

4_small

Komentarze

dodaj komentarz

Partnerzy serwisu

  • Gigaom_color

Oferty pracy

Więcej

Polecamy