Automatyka.eu

Obiektywy CCTV do precyzyjnej inspekcji

www.avicon.pl | Piątek, 22 sierpień 2014r.

W połączeniu z kamerą 5-megapikselową, seria ML-M MP5 osiąga świetną jakość obraz z wyższą rozdzielczością i kontrastem niż tradycyjne obiektywy CCTV. Nowa seria ML-M MP5 składa się z czterech modeli obiektywów.

5_preview
Wysokiej jakości (w zamkniętym obiegu) obiektywy dla telewizji dozorowej odpowiadają na potrzeby aplikacji obsługujących czujniki obrazu o wysokiej liczbie pikseli, tak jak np. podcza kontroli obwodów drukowanych (PCB), częście elektronicznych, czy produktów spożywczych i napojów. 

 

 

Mainz (Niemcy) & Tokio (Japonia), 9 lipca 2014 - SCHOTT Moritex, producent systemów wizyjnych i urządzeń powiązanych z wizją, wprowadza teraz serię  ML-M MP5 z czterema modelami obiektywów w celu kontroli o wysokiej precyzji. Najnowszej klasy obiektywy dla telewizji dozorowej (CCTV) odpowiadają na potrzeby aplikacji wykorzystujących czujniki obrazu o dużej ilości pikseli, takie jak przy inspekcji obwodów drukowanych (PCB), komponentów elektronicznych czy produktów spożywczych i napojów. Seria MP5 ML-M była możliwa do obejrzenia na targach SEMICON West w San Francisco 8-10 lipca 2014r.

Kluczową cechą obiektywów z serii ML-M MP5 jest ich zdolność do uzyskania rozdzielczości większej niż 150 LP/mm zarówno w centrum, jak i na obrzeżach obszaru widzenia (FOV – pole widzenia) dla bardzo blisko położonych obiektów. W połączeniu z 5-megapikselową kamerą, nowa seria osiąga doskonałą jakość obrazu przy większej rozdzielczości i kontraście niż w przypadku  tradycyjnych obiektywów CCTV.

Obszary zastosowania obejmują inspekcję PCB w przemyśle elektronicznym, spożywczym oraz butelek szklanych, a także inspekcję w automatyce przemysłowej i kontroli części mechanicznych w przemyśle motoryzacyjnym. SCHOTT Moritex oferuje cztery różne obiektywy z serii ML-M MP5 o ogniskowych o wartości od 16 mm do 50 mm.Specyfikacja:

- Wysoka rozdzielczość dla czujników 5-megapikselowych lub więcej

- Obsługa formatu czujników do 2/3 cala

- Małe dystanse (0,2 m) w konstrukcji odpowiednie w wizji maszynowej

- Niskie zniekształcenia - 0,1 procent lub mniej

- Śruby blokujące focus i przysłonęPobierz zdjęcia: http://www.schott-pictures.net/presskit/241083.ml-m-mp5 /

Seria obiektywów CCTV SCHOTT MORITEX ML-M MP5 dla 5-megapikselowych kamer

 

5_small

Komentarze

dodaj komentarz

Partnerzy serwisu

  • Gigaom_color

Oferty pracy

Więcej

Polecamy