Automatyka.eu

CSI wprowadza nową usługę - Consulting Techniczny

www.csi.pl | Wtorek, 17 luty 2015r.

Firma CSI zapewnia swoim klientom szeroko rozumiany Consulting Techniczny. W ramach tej usługi klienci mogą liczyć na pomoc w rozwiązywaniu problemów, z jakimi nieraz spotykają się zarówno w przemyśle, jak i w tworzonych przez siebie aplikacjach.

Service-428540_1280_preview

Tagi:


W specjalnie stworzonej zakładce, na stronie www.csi.pl, pt. Consulting Techniczny, znajdują się przykłady najczęściej spotykanych problemów, które inżynierowie CSI rozwiązali podczas swojej wieloletniej pracy. Tematyka tych zagadnień oraz zakres świadczonego wsparcia opisano w taki sposób, aby łatwo zorientować się, na jakie tematy można porozmawiać z inżynierami.
 
Dodatkowo, dla stałych klientów proponujemy indywidualne umowy serwisowe, które są dostosowane do realiów ich aplikacji. W ramach tych umów otrzymują oni preferencyjne warunki gwarancyjne i serwisowe.
 
W jednym z pierwszych tekstów w Consultingu Technicznym firma CSI przybliży tematykę związaną z tworzeniem obrazów systemów embedded. CSI, jako partner Microsoftu, posiada dostęp do specjalistycznego środowiska systemowego, dzięki czemu jest w stanie tworzyć dla klientów dostosowane do ich potrzeb kompilacje systemów operacyjnych. W artykule Tworzenie obrazów systemu embedded można znaleźć m.in. najczęściej powtarzające się życzenia klientów dotyczące indywidualnych ustawień czy różnice między najpopularniejszymi systemami Windows Embedded.
 
Zapraszamy na stronę: www.csi.pl/consulting-techniczny
Service-428540_1280_small

Komentarze

dodaj komentarz

Partnerzy serwisu

  • Gigaom_color

Oferty pracy

Więcej

Polecamy