Automatyka.eu

Manipulator pneumatyczny z przyssawkami FRIENDLY

http://air-lift.pl/oferta/friendly.html | Wtorek, 05 kwiecień 2016r.

System chwytający z przyssawką do podnoszenia i przenoszenia produktów różnego typu i kształtu w różnych fazach produkcji przy spełnieniu wszystkich wymogów bezpieczeństwa i ergonomii.

Friendly2_preview
Rodzaj i typ stosowanych przyssawek dobierany jest w sposób zapewniający pewne mocowanie produktów o różnych kształtach, pracujących również w specjalnych warunkach tj. wysoka temperatura czy środowisko zagrożone wybuchem. Ilość oraz ustawienie pozycji przyssawek zaprojektowana jest tak, aby umożliwić bezpieczne chwytanie produktu, nawet takich posiadających skomplikowaną formę.

Szeroka  gama samobalansujących ramion FAMATEC, może być zainstalowana w różnych konfiguracjach, bezpośrednio na stanowisku pracy. Umożliwia to łatwe i szybkie podnoszenie oraz transport wszelkiego rodzaju wytwarzanych produktów a następnie delikatne i precyzyjne jego odłożenie w prawidłowej pozycji.

Rozwiązanie typu Friendly stosowane jest do przenoszenia płaskich powierzchni, szkła, drzwi i okien, paneli z tworzyw sztucznych, laminatów, płyt wiórowych, płyt stalowych, kręgów, rolek.
Rozwiązanie wspomagające pracę przy:
centrach obróbczych, maszynach tnących, pralek, linii produkcyjnych do szyb i okien, stołów do cięcia, stacji montażowych, pił, obrabiarek, nożyc, cięcia laserowego, plazmowego oraz strumieniem wody.

 

Friendly2_small Frinedly-1_small

Komentarze

dodaj komentarz

Partnerzy serwisu

  • Gigaom_color

Oferty pracy

Więcej

Polecamy