Automatyka.eu

Elmark wydłuża gwarancję na produkty Moxa i Advantech

| Poniedziałek, 04 wrzesień 2017r.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, Elmark Automatyka wydłuża okres gwarancyjny na produkty Moxa i Advantech, w zależności od rodziny urządzeń, nawet do 5 lat!

Gwarancja_preview

Zdajemy sobie sprawę, że obecnie prócz wysokiej jakości i niezawodności dostarczanych produktów, wsparcia technicznego oraz doskonałej logistyki, Klienci liczą na dłuższy czas bezpłatnej opieki gwarancyjnej.

 Chcemy również przypomnieć, że Elmark Automatyka posiada własny dział serwisu wyposażony w nowoczesne urządzenia diagnostyczne oraz sprzęt do montażu SMD i BGA. Dużą część napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych wykonujemy w naszej Firmie, bez konieczności odsyłania sprzętu do producenta. Pomaga to zaoszczędzić czas, potrzebny do naprawy sprzętu, a naszą Firmę wyróżnia na tle innych firm na rynku. Ponadto, jako jedyny dystrybutor w Europie, od wielu lat jesteśmy autoryzowanym centrum serwisowym firmy Moxa.

 Zachęcamy również do korzystania z naszego systemu eRMA (https://rma.elmark.com.pl/) – internetowego sytemu obsługi zgłoszeń serwisowych. Umożliwia on łatwe i szybkie zamawianie usług serwisowych w systemie door-to-door z bezpłatnym transportem, śledzenie procesu naprawy i możliwość sprawdzenia okresu gwarancji.

Liczymy, że zmiana ta spełni oczekiwania naszych Klientów, którzy oprócz dopasowanej do potrzeb funkcjonalności oraz wysokiej jakości działania produktów, potrzebowali także długiego okresu świadczenia bezpłatnych usług gwarancyjnych.

Gwarancja_small

Komentarze

dodaj komentarz

Partnerzy serwisu

  • Gigaom_color

Oferty pracy

Więcej

Polecamy