Automatyka.eu

Dream Report - nowy, unikalny produkt dedykowany dla automatyki

Sabur | Wtorek, 09 maj 2006r.

Dream Report jest to nowe, unikalne narzędzie do zbierania, integracji danych oraz raportowania stworzone z myślą o rynku automatyki.

Dream_report_preview
Dynamiczny rozwój aplikacji produkcyjnych oraz różnorodność danych gromadzonych w  tych systemach spowodowały konieczność stworzenia narzędzia integrującego dane w sposób umożliwiający ich analizowanie. Systemy automatyki przemysłowej nigdy dotychczas nie posiadały, funkcjonalnych i zarazem łatwych w obsłudze, systemów raportowych dających możliwości agregacji danych z różnych źródeł. Dotychczasowe oparte były na modyfikacji standardowych aplikacji biurowych i biznesowych, oraz połączeniu ich z oprogramowaniem produkcyjnym. Ich obsługa nie była łatwa, implementacja zwykle kosztowna, a ewentualne modyfikacje raportowania wymagały dużego nakładu pracy.

Koncepcja i stworzenie aplikacji Dream Report jest odpowiedzią na te wszystkie potrzeby.

Dream Report - jest unikalnym na rynku automatyki rozwiązaniem dającym pełną funkcjonalność raportowania z różnych źródeł i systemów automatyki w jednej aplikacji - ma możliwości podłączenia do urządzeń, zbierania i rejestracji danych i alarmów, agregacji zarówno bieżących jak i historycznych danych oraz umożliwia prezentacje tych danych zarówno w formie elektronicznej, drukowanej jak i na publikacje w Internecie.

Dream Report jest uniwersalnym narzędziem zarówno dla pracowników wykonujących raporty na potrzeby swojego stanowiska pracy, a także dla kierownictwa firm, którym zintegrowane dane z różnych źródeł ułatwiają analizy, a przez to podejmowanie biznesowych decyzji. Jego stosowanie jest możliwe przez wszystkich dotychczasowych użytkowników systemów SCADA różnych producentów używających  programów do raportowania opartych o MS Excel, Crystal Report i inne. Ze względu na swoją prostotę obsługi i wysoką funkcjonalność Dream Report stanowi doskonałe uzupełnienie systemów produkcyjnych i innych pakietów wspomagających zarządzanie.
 
Używanie systemu Dream Report nie wymaga zaawansowanej wiedzy z zakresu informatyki, a łatwy i intuicyjny interfejs powoduje, iż każda osoba pracująca na co dzień z edytorami tekstu bez problemu będzie posługiwała się tym programem.
 
Jedynym przedstawicielem i wyłącznym dystrybutorem Ocean Data Systems i produktu Dream Report w Polsce jest SABUR Sp. z .o.o.
 
dodatkowe informacje:
SABUR Sp. o.o.
tel.: (+48 22) 549 43 53

 
Dream_report_small

Komentarze

dodaj komentarz

Partnerzy serwisu

  • Gigaom_color

Oferty pracy

Więcej

Polecamy