Automatyka.eu

Przemysłowe zasilacze impulsowe Korenix

Astor | Środa, 27 grudzień 2006r.

Firma ASTOR poszerzyła swoją ofertę produktów dla automatyki o przemysłowe zasilacze obiektowe firmy Korenix.

Zasilaczdr4524_preview

Tagi:


Można je stosować do zasilania dowolnych elementów instalacji przemysłowych, takich jak np. sterowniki, panele, radiomodemy, konwertery, itp. 

Zasilacze zaprojektowane są pod kątem pracy w trudnych warunkach, takich jak zróżnicowane temperatury (zakres od -10 do 50/60°C), wysoka wilgotność (20 - 90%) czy zapylenie. Spełniają one standardy bezpieczeństwa wymagane dla urządzeń tego typu (m.in. standardy UL508, TUV EN60950-1 oraz szereg standardów EMC) oraz są wyposażone w zabezpieczenia przeciwprzeciążeniowe i przeciwprzepięciowe.

Montowane na szynie DIN zasilacze Korenix, charakteryzują się niewielkimi wymiarami w stosunku do posiadanej mocy. Dostępnych jest obecnie pięć modeli, różniących się między sobą maksymalną mocą od 45 W do 480 W, przy napięciu zasilania 24 VDC.

„Oferowane przez nas zasilacze Korenix to niezawodne, a zarazem proste w zastosowaniu i montażu urządzenia, które można nabyć w bardzo przystępnej cenie," - mówi Michał Januszek, menedżer produktu z firmy ASTOR. - „Cała gama dostępnych modeli sprawia, iż można dobrać zasilacz odpowiedni dla każdej praktycznie instalacji przemysłowej. Dodatkowym atutem zasilaczy Korenix jest też korzystny, trzyletni okres gwarancyjny."

Zasilaczdr4524_small

Komentarze

dodaj komentarz

Partnerzy serwisu

  • Gigaom_color

Oferty pracy

Więcej

Polecamy