Automatyka.eu

GE najbardziej pożądaną firmą na świecie

Astor | Niedziela, 25 marzec 2007r.

GE jest jedną z najbardziej znaczących międzynarodowych korporacji działających i odnoszących sukcesy w Polsce.

Ge_fanuc_logo_preview

Tagi:


GE Fanuc Automation, wchodzący w skład koncernu GE, to jeden z liderów automatyki przemysłowej na świecie. W Polsce firma ASTOR reprezentuje interesy GE Fanuc w zakresie sterowników programowalnych PLC, zintegrowanych systemów sterowania PAC, systemów klasy DCS, oprogramowania z rodziny Proficy oraz paneli przemysłowych z rodziny Quickpanel CE.

„Od 1992 roku współpracujemy ze spółką GE, działająca według wzorców wprowadzonych przez słynnego, byłego już prezesa, Jacka Welcha. Mamy zatem okazję uczyć się od najlepszych. Wiedzę tą wykorzystujemy do doskonalenia naszej organizacji." - mówi Stefan Życzkowski, prezes firmy ASTOR - „Najcenniejsze jest to, że mogliśmy poznać w praktyce jak działa firma, kierująca się wysokimi standardami etyki biznesowej, uczciwego podejścia do rynku, a także profesjonalnie zarządzająca kapitałem i strategią rozwojową. Z naszych obserwacji wynika, że jeśli ktoś pracuje dla GE to bardzo niechętnie zmienia pracę. Całymi dekadami współpracujemy z tym samymi ludźmi."

Produkowane według najnowszych technologii, elastyczne w konfigurowaniu

i sprawdzone systemy GE Fanuc, stanowią doskonały element nowoczesnego systemu automatyki w każdym zakładzie produkcyjnym.

Podstawową siłą oferty GE Fanuc w Polsce są konkurencyjne ceny, doskonała sieć dystrybucji i wsparcia technicznego, krótkie czasy dostaw oraz centralny magazyn modułów serwisowych ulokowany w Krakowie.

Źródło: ASTOR Sp. z o.o.
Ge_fanuc_logo_small

Komentarze

dodaj komentarz

Partnerzy serwisu

  • Gigaom_color

Oferty pracy

Więcej

Polecamy