Automatyka.eu

Biuletyn informacyjny grupy ZAMEL CET

ZAMEL CET | Poniedziałek, 09 lipiec 2007r.

GRUPA ZAMEL CET ODWIEDZIŁA TARGI ELEKTRO W MOSKWIE

Sdm-10_preview

Tagi:


W dniach 13 - 16 czerwiec 2007 w Moskwie odbyły się branżowe targi Elektro 2007. Podczas wystawy Grupa Zamel Cet zaprezentowała ofertę handlową poprzez swoich dystrybutorów z Moskwy. Wystawa Elektro jest największą imprezą branży elektrotechnicznej w Rosji, która gości wystawców z całego świata. W tym roku ponad 600 wystawców z branży energetycznej, elektrycznej, elektronicznej, technologii oszczędzania źródeł energii oraz elektrycznych urządzeń gospodarstwa domowego, prezentowało swoje produkty i usługi.

W trakcie pobytu w Moskwie przedstawiciele Grupy Zamel Cet odbyli szereg spotkań z rosyjskimi dystrybutorami. Bezpośrednie spotkania służą podtrzymywaniu bardzo dobrych relacji Grupy Zamel Cet z rosyjskimi Klientami firmy, a tym razem pozwoliły także na wyznaczenie dalszej drogi ekspansji produktów oferowanych przez Grupę Zamel Cet na rynkach wschodnich.

Produkty Grupy Zamel Cet są obecne na rynku rosyjskim od wielu lat, a nowości produktowe firmy Zamel, dzięki swojej innowacyjności, wysokiej jakości i konkurencyjnej cenie, cieszą się coraz większym zainteresowaniem wśród rosyjskich dystrybutorów i instalatorów.

Sterownik dzwonka szkolnego SDM-10 przeznaczony jest do sterowania dzwonkami szkolnymi, na przykład typu DNT-212, DNS-212, DNT-212M, DNS-212M produkcji ZAMEL , ułatwiając w znaczny sposób programowanie rozkładu zajęć. Sterownik może znaleźć zastosowanie również w innych układach sygnalizacji akustycznej (przemysł itp.) Sterowanie sygnalizacją akustyczną odbywa się automatycznie według ustawionego przez użytkownika programu. Ułożenie programu odbywa się poprzez określenie czasu i ilości lekcji, długości i ilości trwania kolejnych przerw oraz określenie godziny początkowej. Urządzenie przygotowane jest także do uruchamiania specjalnych funkcji (dzwonki alarmowe, lekcje skrócone) poprzez programowalne wejścia sterujące.

Urządzenie może zostać wykonane w dwóch wersjach  napięć zasilających: 230 VAC (SDM-10) lub 24-250 VAC i 30-300 VDC (SDM-10/U).

Elektroniczny woźny (typ EW-01) jest kompletnym zestawem urządzeń, umożliwiającym podłączenie do nowo budowanej lub istniejącej instalacji dzwonkowej i realizację  funkcji sterowania. Urządzenie składa się z obudowy z tworzywa sztucznego do montażu natynkowego oraz wbudowanych i okablowanych wewnątrz: rozłącznika izolacyjnego, sterownika dzwonka szkolnego typu SDM-10, modułów sterujących typu MOM-01 i MOM-02, modułu sygnalizacyjnego typu  EDM-01 oraz przekaźników elektromagnetycznych typu PEM-01/230. Elektroniczny woźny posiada wyprowadzone na zewnątrz przewody przyłączeniowe, umożliwiające zasilanie urządzenia, podłączenie dzwonka oraz wykorzystanie zewnętrznego przycisku wyzwalającego działanie sterownika dzwonka szkolnego.

W okresie wakacyjnym tj. w terminie 25.06.2007 - 31.08.2007 wyżej wymienione produkty, służące do sterowania dzwonkami szkolnymi, producent oferuje w specjalnych promocyjnych cenach - szczegóły na stronie internetowej www.zamelcet.com.

Sdm-10_small Elektroniczny_wozny_ew-1_small

Komentarze

dodaj komentarz

Partnerzy serwisu

  • Gigaom_color

Oferty pracy

Więcej

Polecamy