Automatyka.eu

Szkolenia exta-cet tour 2007 na półmetku

ZAMEL CET | Poniedziałek, 09 lipiec 2007r.

Dobiegła końca pierwsza część ogólnopolskiego cyklu spotkań szkoleniowych exta-cet tour 2007, który został zorganizowany przez Grupę Zamel Cet.

Szkolenie_exta_cet_tour_preview

Tagi:


Cykl konferencji rozpoczął się 22 maja 2007 w Katowicach, następnie przedstawiciele firmy odwiedzili dziewięć największych miast w Polsce. Na spotkaniach zaprezentowano nowości produktowe Grupy Zamel Cet. Druga część cyklu szkoleń rozpocznie się 4 września spotkaniem w Suwałkach i łącznie obejmie siedem spotkań szkoleniowych.

W szkoleniach zorganizowanych przez Grupę Zamel Cet wzięło udział już ponad 100 przedstawicieli branży elektroinstalacyjnej. Konferencje odbyły się w największych miastach w Polsce: Warszawie, Krakowie, Łodzi, Lublinie, Rzeszowie, Gdańsku, Szczecinie, Gorzowie Wielkopolskim i Poznaniu. Podczas spotkań  Manedżerowie Grup Produktów Exta i Cet zaprezentowali nowości z zakresu aparatury budynkowej Exta oraz kabli i przewodów Cet.

Spotkania były okazją do bezpośredniej wymiany opinii o produktach marek Zamel i Cet w szerokim gronie fachowców będących użytkownikami omawianych artykułów - mówi Andrzej Szulik Menedżer Produktu Exta - zainteresowanie oraz ilość pytań ze strony słuchaczy pozwalają sądzić, iż taki pomysł  promowania rodzimej produkcji, jest bardzo udanym przedsięwzięciem Grupy Zamel Cet. Uczestnikami szkoleń byli wysoce wykwalifikowani specjaliści w zakresie prezentowanych tematów, co pozwoliło na wymianę doświadczeń i wzbogaciło spotkania - dodaje Grzegorz Rosa Menedżer Produktu Cet - to dzięki uczestnikom zawdzięczamy sukces cyklu szkoleń exta-cet tour.

Każde spotkanie szkoleniowe zostało podzielone na dwie części. Pierwsza część szkolenia poświęcona jest grupie produktów Exta z zakresu automatyki budynkowej, w skład której wchodzą: urządzenia służące do sterowania oświetleniem, roletami, przekaźniki czasowe, przekaźniki zalania, urządzenia kontroli parametrów zasilania oraz transformatory. Podczas drugiej części spotkania prezentowane są kable i przewody Cet, w tym nowości, czyli kable sygnalizacyjne i przewody sterownicze.

Druga część cyklu exta-cet tour rozpocznie się we wrześniu. Szkolenia zaplanowane są odpowiednio:

  • Suwałki (4 wrzesień 2007r);
  • Olsztyn (5 września 2007r);
  • Toruń (6 września 2007r);
  • Częstochowa (7 września 2007 r);
  • Nowy Sącz (18 września 2007r);
  • Tarnów (19 września 2007r);
  • Kielce (20 września 2007r).
Grupa Zamel Cet serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych na kolejne szkolenia po przerwie wakacyjnej. Wszystkie szkolenia są bezpłatne. Formularz zgłoszeniowy dostępny jest na stronie  internetowej firmy www.zamelcet.com.
Szkolenie_exta_cet_tour_small

Komentarze

dodaj komentarz

Partnerzy serwisu

  • Gigaom_color

Oferty pracy

Więcej

Polecamy