Automatyka.eu

Amica Wronki z Manufacturing Execution System

Apriso | Poniedziałek, 16 lipiec 2007r.

Amica Wronki, lider polskiego rynku AGD, wdraża system FlexNet do zarządzania produkcją. System będzie kompleksowo zarządzać pracą linii produkcyjnych w fabryce lodówek, jednocześnie dostarczając dane na temat wydajności pracy.

Amica-mes_preview

Tagi:


Amica Wronki, lider polskiego rynku AGD, wdraża system FlexNet do zarządzania produkcją. System będzie kompleksowo zarządzać pracą linii produkcyjnych w fabryce lodówek, jednocześnie dostarczając dane na temat wydajności pracy.

FlexNet, który wcześniej sprawdził się na Zachodzie nie tylko w branży AGD i RTV, ale też w firmach specjalizujących się w produkcji zaawansowanych technologii (m.in. elektronika, IT, farmaceutyka, przemysł lotniczy i motoryzacyjny) spełnił wszystkie oczekiwania Amiki Wronki.

System będzie rozszerzony o funkcjonalność, która pozwoli kontrolować produkcję w czasie rzeczywistym, a także szczegółowo obejmie wszystkie powiązane zasoby (maszyny, narzędzia i pracowników), co umożliwi m.in. rozliczanie wykonanej produkcji, śledzenie jej historii do poziomu pojedynczego sprzętu AGD, a także mierzenie wydajności i jakości pracy w czasie rzeczywistym oraz zarządzanie dokumentami. Amica będzie więc dysponować szczegółową historią produkcji: co, kiedy i na której linii montażowej produkowano.

- System do tego jest prosty w rozbudowie i na tyle elastyczny, że może być w łatwy sposób integrowany z pozostałym oprogramowaniem, odpowiedzialnym w zakładzie za zbieranie danych dotyczących produkcji i obsługę stanowisk przy linii produkcyjnej - mówi Artur Łukasik, kierownik projektu ze strony Apriso, prowadzący wdrożenie w Amice.

- Tak szczegółowe rozliczanie wykonanej produkcji sprzętu AGD pozwoli w konsekwencji zredukować koszty - dodaje Artur Łukasik.

***
Apriso Corporation - firma zajmująca się produkcją oprogramowania założona w 1992 r., której podstawowym przedmiotem działalności jest dostarczanie swoim klientom przewagi konkurencyjnej. Czyni to pozwalając organizacjom na szybkie przystosowanie się do zmian zachodzących na rynku i niespodziewanych wydarzeń. W 2000 roku w Krakowie zlokalizowano główne centrum badawczo-rozwojowe Apriso. Ośrodek ten , zatrudniający ponad 70 pracowników, funkcjonuje też jako centrum implementacji i wsparcia technicznego dla całego regionu europejskiego. Opracowana przez Apriso Platforma FlexNet zapewnia widoczność, dostosowywalność oraz sprawowaną w czasie rzeczywistym kontrolę operacji produkcyjnych w całym przedsiębiorstwie i całej sieci łańcucha dostaw. Apriso obsługuje ponad 150 klientów z 40 krajów obu Ameryk, Europy i Azji, dostarczając oprogramowanie dla 550 instalacji na całym świecie. Do grona klientów firmy zaliczają się General Motors, Lear, Honeywell, Microsoft, L'Oreal, Lockheed Martin, Becton Dickinson, Rubbermaid, Saint-Gobain, Novelis i Essilor. Aby uzyskać więcej informacji na temat Apriso i systemu FlexNet, zapraszamy na stronę www.apriso.com.pl.

Amica-mes_small

Komentarze

dodaj komentarz

Partnerzy serwisu

  • Gigaom_color

Oferty pracy

Więcej

Polecamy