Automatyka.eu

Nowa seria siłowników beztłoczyskowych z serii LINTRA

Norgren | Poniedziałek, 23 lipiec 2007r.

Konstrukcja nowych siłowników LINTRA®Plus została tak zoptymalizowana, że zapewnia uniwersalność działania, wydajność oraz wysokie osiągi w połączeniu z absolutną niezawodnością.

M146000_preview

Tagi:


Nowa seria Norgren LINTRA®Plus (M/146000) łączy w sobie wszystkie zalety, które posiadają już istniejące produkty Norgrena z serii LINTRA®, które istnieją na rynku od ponad 15 lat i udowodniły swoją jakość na całym świecie. Jest ona w pełni wymienna ze starą wersją  Lintry M/46000.

LINTRA®Plus zapewnia konstruktorom maszyn wysoki stopień uniwersalności i elastyczność dzięki jej różnorodnym systemom prowadzenia. Dzięki temu znajduje zastosowanie w wielu sektorach przemysłu takich jak przemysł: samochodowy, spożywczy, obróbka drewna czy papierniczy. Odpowiednia dla medium sprężonego filtrowanego powietrza, smarowanego lub nie smarowanego od 1 do 8 bar. Obecnie dostępne są skoki 32, 40 and 50mm dla 4 wariantów:
  • M/146000 - z zewnętrznym prowadzeniem
  • M/146100 - z wewnętrznym prowadzeniem
  • M/146200 - z precyzyjnym prowadzeniem rolkowym
  • M/146200/P - z precyzyjnym prowadzeniem na kulowych łożyskach liniowych

Powyższe wersje ze skokami 16, 20, 25,63 i 80 będą dostępne od przyszłego roku.

Wszystkie wersje i modele mają pneumatyczny system amortyzacji, wystarczająco wydajny, aby sprostać większości działań. W zastosowaniach o ekstremalnych warunkach można stosować dodatkowe amortyzatory. Nowy, lekki profil aluminiowy może być prosto zamontowany w każdej maszynie. Poliuretanowe uszczelki tłoka i precyzyjnie wytłaczany profili aluminiowy zapewnia urządzeniom z serii LINTRA®Plus długą żywotność. Nowe konstrukcyjnie uszczelki zgarniające wózka i taśmy maskującej na wszystkich modelach skutecznie zabezpieczają przed kurzem.

Nowa LINTRA®Plus posiada specjalną stronę internetową, na której Klienci mogą  znaleźć m.in. program doboru siłownika, karty katalogowe; rysunki  2D / 3D CAD. Zapraszamy na stronę www.norgren.pl, na której na dole znajduje się link do strony LINTRA®Plus.

W przypadku dodatkowych pytań proszę o kontakt z biurem Norgren w Warszawie. 

M146000_small 146200_xray_small

Komentarze

dodaj komentarz

Partnerzy serwisu

  • Gigaom_color

Oferty pracy

Więcej

Polecamy