Automatyka.eu

Nowe zegary astronomiczne z serii eXta

ZAMEL CET | Wtorek, 24 lipiec 2007r.

Nowa gama aparatury budynkowej eXta, wprowadzona na rynek w maju 2007 roku przez Grupę Zamel Cet, została poszerzona o kolejną nowość produktową.

Zegar_astronomiczny_zcm_31_preview

Tagi:


Do sprzedaży wprowadzono innowacyjne i bardzo praktyczne urządzenie z serii cyfrowych zegarów sterujących - programator czasowy astronomiczny typu ZCM-31.

Programator ZCM-31 umożliwia sterowanie obwodami oświetleniowymi w zależności od godziny wschodu i zachodu słońca. Urządzenie posiada dodatkowo funkcję programowanej przerwy nocnej oraz możliwość przesunięcia wyliczonego czasu wschodu i zachodu słońca w zakresie +/- 120 minut. Harmonogram pracy programatora może być skonstruowany w taki sposób, że urządzenie może pracować w dowolnym punkcie globu. Możliwe jest to dzięki temu, że w obliczeniach czasu wschodu i zachodu słońca wykorzystywana jest informacja o współrzędnych geograficznych miejsca zainstalowania zegara, bieżąca data oraz przesunięcie względem czasu uniwersalnego.

Urządzenia wchodzące w skład aparatury budynkowej eXta firmy Zamel umożliwiają centralne i lokalne sterowanie oświetleniem, temperaturą, wybranymi odbiornikami elektrycznymi czy roletami.  Grupa Zamel Cet, poprzez gamę produktów eXta, oferuje kompleksowe rozwiązania dla automatyzacji budynku.
Zegar_astronomiczny_zcm_31_small

Komentarze

dodaj komentarz

Partnerzy serwisu

  • Gigaom_color

Oferty pracy

Więcej

Polecamy