Automatyka.eu

Emerson Network Power wydłuża okresy gwarancyjne UPS-ów

Emerson Network Power | Czwartek, 02 sierpień 2007r.

Emerson Network Power wprowadza 3-letnie okresy gwarancyjne na wybrane zasilacze UPS o mocach do 3000 VA - należące do rodziny Liebert PSI i GXT2, dedykowane małym i średnim przedsiębiorstwom.

Liebert_gxt2_tower_preview

Tagi:


Popularne zasilacze awaryjne firmy Emerson Network Power/Liebert z rodziny PSI oraz GXT2 o mocach do 3000 VA zakupione w trakcie najbliżego kwartału objęte zostaną wydłużoną, 3-letnią gwarancją. Do tej pory standardem na rynku wysokiej jakości UPS-ów była gwarancja 2-letnia. Propozycja ma na celu zachęcić klientów, którzy doceniają bezpieczeństwo w biznesie, do inwestowania w UPS-y z wyższej półki. Dedykowane małymi średnim przedsiębiorstwom UPS-y typu PSI i GXT2 przeznaczone są do ochrony zasilania systemów serwerowych, urządzeń sieci komputerowych, urządzeń przechowywania i archiwizacji danych oraz innych odbiorników szczególnie wrażliwych na awarię zasilania. Zarówno PSI jak i GXT2 oferowane są w uniwersalnej obudowie typu rack/tower i pozwalają na podłączenia dodatkowych akumulatorów zewnętrznych w celu wydłużenia czasu podtrzymania zasilania. Podstawowa różnica wyraża się w technologii - modele PSI wykonane są w technologii line interactive, z napięciem wyjściowym w kształcie sinusoidy (przy pracy z baterii), natomiast w GXT2 stosowana jest bardziej zaawansowana technologia on-line (z podwójną konwersją napięcia i prądu), zapewniająca najwyższy poziom ochrony zasilania.
Zależy nam, by zachęcić przedsiębiorców do inwestowania w bezpieczeństwo i sprzęt z najwyższej półki. W naszym przekonaniu UPS musi być jak polisa, dająca gwarancję ciągłości funkcjonowania urządzeń o krytycznym znaczeniu w biznesie. Na dowód tego, że kryteria jakości i niezawodności, z których słyną UPS-y Liebert typu Power instalowane m.in. w centrach danych, cechują także nasze UPS-y małej mocy, przedłużamy okresy gwarancyjne na wybrane modele UPS-ów o mocach do 3000 VA. Urządzenia te dedykujemy w szczególności małym i średnim przedsiębiorstwom. - powiedział Cezary Gutowski, kierownik sprzedaży UPS-ów małej i średniej mocy w Emerson Network Power.
Oferta obejmie UPS-y zakupione w okresie od 1 sierpnia do 31 października 2007 r..

***
O Emerson Network PowerTM

Emerson Network Power, marka firmy Emerson (NYSE:EMR), to globalny lider w dziedzinie Business-Critical ContinuityTM - gwarantowaniu ciągłości funkcjonowania systemów o krytycznym znaczeniu dla przedsiębiorstwa. Dzięki dopasowanym do wymogów klientów, adaptowalnym i niezawodnym rozwiązaniom, korporacja wyznacza trendy na rynku systemów zasilania gwarantowanego oraz ochrony infrastruktury technologicznej klientów.
Dzięki wsparciu największej na świecie - własnej - organizacji serwisowej, Emerson Network Power zapewnia kompletną platformę rozwiązań, produktów oraz usług zasilania gwarantowanego, klimatyzacji precyzyjnej oraz łączności dedykowanych dla centrów danych, sieci telekomunikacyjnych, przemysłowych i aplikacji medycznych. Najbardziej znane marki produktów Emerson Network Power to: Liebert, Asco, Astec i Lorain. Więcej informacji o Emerson Network PowerTM EMEA na stronie:
www.eu.emersonnetworkpower.com.

O EmersonTM

Emerson (NYSE:EMR), z siedzibą w St. Louis (Missouri, USA), jest globalnym liderem wśród dostawców rozwiązań łączących technologię i inżynierię zapewniającą klientom innowacje w ramach obszarów, takich jak: zasilanie sieciowe, zarządzanie procesowe, technologie klimatyzacyjne i wiele innych. W roku obrachunkowym 2006 korporacja wykazała obrót w wysokości 20.1 miliarda dolarów. Więcej informacji: www.gotoemerson.com.

Liebert_gxt2_tower_small

Komentarze

dodaj komentarz

Partnerzy serwisu

  • Gigaom_color

Oferty pracy

Więcej

Polecamy