Automatyka.eu

Notebooki Della z neostradą tp

IT Partner | Czwartek, 30 sierpień 2007r.

Telekomunikacja Polska i Dell rozpoczęły współpracę, proponując wspólny zakupu dostępu do Internetu i notebooka.

Laptop-dell_preview

Tagi:


Jeżeli chodzi o sprzedaż detaliczną jest to debiut Della w Polsce. Dyrektor generalny Dell Polska, Jacek Murawski, zaprzeczył jednak jakoby w najbliższym czasie firma miała zamiar dalej rozszerzać ofertę dla klientów indywidualnych czy też sprzedawać komputery w innych kanałach sprzedażowych.

Pomysł łączenia sprzedaży komputerów z ofertą dostępu do Internetu nie jest nowy ("Komputer za złotówkę - marketingowy chwyt czy prawdziwa okazja", nowa jest za to możliwość kupienia w Polsce notebooka Dell przez klientów indywidualnych. Oferowany model to Dell Inspiron 1501 - komputer budżetowy, chwalony jednak za dobre wykonanie, przyzwoite głośniki, cichą pracę i wydajną baterię.

Notebook oferowany będzie nowym użytkownikom neostrady tp oraz tym, którzy zdecydują się na przedłużenie umowy. Dostępny będzie przy zakupie dowolnej wersji neostrady w każdej opcji abonamentowej poza umowami bezterminowymi. Jego cena, niezależnie od wyboru prędkości łącza czy okresu trwania umowy wynosić będzie 2268 złotych. Klient zdecyduje, czy za komputer zapłaci gotówką, czy w systemie ratalnym. Za obsługę kredytu (z nieoprocentowymi ratami) odpowiada współpracujący z TPSA Lucas Bank.

Ci, którzy liczą na to, że już wkrótce Dell wprowadzi do Polski swój amerykański system sprzedaży mocno się zawiedzą. Jacek Murawski z polskiego oddziału firmy stanowczo stwierdził, że w najbliższym czasie indywidualni klienci nie będa mieli możliwości zamawiania złożonych z wybranych komponentów notebooków. Obecnie firma przewiduje sprzedaż jedynie jednego modelu i to tylko w ramach współpracy z TPSA.

Dostarczone przez firmę Dell specyfikacja notebooka Inspiron 1510

Procesor: Mobile AMD Sempron 3500+ (1.8GHz/512KB Cache)
Ekran: 15.4" WXGA (1280x800) z TrueLife
Pamięć: 512MB shared 533MHz DDR2 SDRAM
Dysk twardy: 80GB 5400 RPM SATA HDD
Karta graficzna: ATI Radeon Xpress 1150 do 256MB współdzielona HyperMemory (zintegrowana)
Napęd optyczny: DVD/CD-RW Combo (odtwarzanie/nagrywanie CD + odtwarzacz DVD)
Bateria: Bateria 6-ogniwowa 53WHr Li-Ion
Łączność:
  • Zintegrowana karta sieciowa 100/100
  • Karta bezprzewodowa Dell Wireless 1390 802.11b/g
Multimedia:
  • Czytnik kart multimedialnych SD/SDIO, MMC
  • 4 złącza USB 2.0
System operacyjny: Microsoft Windows XP Home PL

Laptop-dell_small

Komentarze

dodaj komentarz

Partnerzy serwisu

  • Gigaom_color

Oferty pracy

Więcej

Polecamy