Automatyka.eu

Biuletyn ZAMEL CET

ZAMEL CET | Środa, 05 wrzesień 2007r.

Grupa Zamel Cet serdecznie zaprasza wszystkich do odwiedzenia swojego stoiska na targach Energetab w Bielsku Białej.

Nagroda_zubr2_preview

Tagi:


GRUPA ZAMEL CET ZAPRASZA NA TARGI ENERGETAB

Grupa Zamel Cet serdecznie zaprasza wszystkich do odwiedzenia swojego stoiska na targach Energetab w Bielsku Białej. Targi odbędą się w dniach 11-13 września 2007. Firma Zamel Cet będzie zajmować stoisko oznaczone na planie sytuacyjnym jako L 4.1.

Grupa Zamel Cet przygotowała wiele atrakcji i niespodzianek. Podczas targów będzie okazja do upamiętnienia swojego pobytu na stoisku firmy Zamel Cet oraz wzmocnienia organizmu energetycznym firmowym napojem.

Na targach Energetab 2007 Grupa Zamel-Cet zaprezentuje pełną gamę swoich produktów. Prezentowane będą nowości produktowe, w tym nowe dzwonki i gongi Sundi, urządzenia z aparatury budynkowej Exta oraz kable i przewody Cet. Targi Energetab to też niepowtarzalna okazja do bezpośrednich spotkań z przedstawicielami Grupy Zamel Cet i Menadżerami prezentowanych grup produktowych.

NAGRODA ŻUBR DLA FIRMY ZAMEL

Firma Zamel, wchodząca w skład Grupy Zamel Cet, została uhonorowana Statuetką Żubr. Nagroda Żubr jest wyrazem uznania pszczyńskich i powiatowych władz samorządowych dla firmy Zamel za łączenie sukcesu ekonomicznego z działalnością na polu społecznym. Nagrodę wręczono 29 sierpnia na zebraniu Rady Miasta Pszczyna. Statuetkę z rąk Burmistrza Pszczyny Krystiana Szostaka oraz Starosty Pszczyńskiego Józefa Tetla odebrała Katarzyna Łodzińska, wspólnik w firmie Zamel.

Pszczyńskie i powiatowe władze samorządowe nagrodziły firmę Zamel za sprawne funkcjonowanie, wyróżniające się ofertą usług, zarówno na rynku ogólnopolskim, jak i międzynarodowym, działania na rzecz środowiska lokalnego oraz bardzo wysoki wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych.

GRUPA ZAMEL CET NA TARGACH BAKUBUILD W AZERBEJDŻANIE

W październiku Grupa Zamel Cet będzie obecna na targach Bakubuild w Azerbejdżanie. Targi odbędą się w dniach 2-5 października 2007 w Baku. Bakubuild to kolejna z cyklu imprez  Targowych, gdzie Zamel Cet zaprezentuje swoje produkty z grupy dzwonków i gongów Sundi, systemów domofonowych Entra, alarmów bezprzewodowych Gardi, urządzeń zdalnego sterowania Stiro, wyrobów elektroinstalacyjnych Ynsta, aparatury budynkowej Exta oraz kabli i przewodów.

W tym roku targi Bakubuild odbędą się już po raz trzynasty. Powierzchnia wystawowa targów to prawie 4000 metrów kwadratowych. Co roku na targach Bakubuild swoją ofertę prezentuje ponad 200 wystawców z całego świata. Liczba zwiedzających przekracza 10 000 osób.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do odwiedzenia stoiska firmy Zamel Cet oznaczonego numerem 2338 na terenach targowych Sport & Exhibition Complex imienia Heydar'a Aliyev'a oraz do dalszej współpracy z Grupą Zamel Cet.

GRECKI DZIEŃ W ZAMEL CET

We wrześniu Grupa Zamel Cet przyjmie delegację z Grecji. Zaproszeni goście to ponad czterdziestu specjalistów z branży elektrotechnicznej. W związku z tą wizytą 15 września br.  został nazwany i ogłoszony Dniem Greckim w Firmie Zamel Cet.

Grecki dzień rozpocznie się od powitania przyjezdnych w siedzibie Grupy Zamel Cet w Pszczynie. W programie zaplanowano również zwiedzanie firmy, prezentację  jej dokonań oraz aktualnej oferty. W szczególności zaprezentowane zostaną produkty z grup: sundi  (dzwonki i gongi), stiro  (urządzenia zdalnego sterowania) oraz exta  (aparatura budynkowa), które od ponad roku z powodzeniem eksportowana są do Grecji i cieszą się tam ogromną popularnością wśród klientów Grupy Zamel Cet.
Dla gości przewidziano wiele dodatkowych atrakcji i niespodzianek. Między innymi będą oni mieli okazję do zwiedzenia Pszczyny, miasta w którym wszystko co ważne dla Grupy Zamel Cet się zaczęło i szczęśliwie trwa, wpisując się w historię regionu o bogatej tradycji i różnorodności.
Nagroda_zubr2_small

Komentarze

dodaj komentarz

Partnerzy serwisu

  • Gigaom_color

Oferty pracy

Więcej

Polecamy