Automatyka.eu

Azlan dystrybutorem urządzeń zasilających i chłodzących marki Liebert w Europie

Emerson Network Power | Poniedziałek, 24 wrzesień 2007r.

Dystrybutor produktów IT podpisał umowę z firmą Emerson Network Power obejmującą dystrybucję urządzeń chłodzących, zasilających i UPS.

Brak_obrazka_preview

Tagi:


Firma Azlan, dystrybutor produktów IT, oddział korporacji Tech Data Europe, podpisał umowę z firmą Emerson Network Power dotyczącą stworzenia pełnego portfolio urządzeń zasilających i chłodzących firmy Liebert dostępnych w odsprzedaży z wartością dodaną na terenie całego kontynentu.

Asortyment firmy Liebert pomaga klientom sprostać konieczności adaptacji oraz wyjątkowego nagromadzenia i efektywności użycia energii w nowoczesnych centrach przetwarzania danych. Obejmuje on zasilacze awaryjne UPS, szafy rackowe, jednostki dystrybucji mocy i klimatyzacji precyzyjnej. Wszystkie te produkty będą obecnie dostępne za pośrednictwem firmy Azlan na terenie całej Europy.

Azlan jest wiodącym europejskim dystrybutorem rozwiązań sieciowych. Zapewnia ukierunkowane wsparcie i usługi dla resellerów oferujących wartość dodaną (VAR) zorientowanych na usługi sieciowe i telekomunikacyjne, wykorzystując przy tym potężne zaplecze logistyczne i potencjał finansowy grupy Tech Data.

Jan Iversen, dyrektor Software and Security w Azlan Europa powiedział: "Jest to bardzo korzystna umowa, nie tylko dla firm Azlan i Emerson Network Power, ale również dla naszych resellerów. Zapewnia im to dostęp do elastycznych i efektywnych rozwiązań, którym mogą zaufać i z całkowitą pewnością polecić kolejnym klientom. Azlan i Emerson będą razem współpracować, aby umożliwić resellerom sprostanie wymogom klientów firmy w zakresie ochrony i zarządzania energią oraz zapewnić im nowe możliwości rozwoju.

Dodał, że firma będzie również współpracować z korporacją Emerson w ramach inicjatywy Azlan Solutions, mającej na celu ułatwienie kontaktów i pogłębienie współpracy między partnerami oferującymi komplementarne rozwiązania. Program został stworzony, by pomóc resellerom poszerzyć zakres rozwiązań i wartość proponowanych usług, w celu zatrzymanie obecnych klientów i zacieśnienie z nimi współpracy a także nawiązanie kontaktów biznesowych z nowymi klientami.

Komentując podpisane porozumienie, Kevin Brady, vice prezes sprzedaży Liebert Power and Cooling Business EMEA, stwierdził: „Azlan jest idealnym partnerem dla naszego portfolio. Firma Emerson Network Power zawsze zwracała szczególną uwagę na swoich partnerów i ich tradycyjne kanały dystrybucji, a umowa z firmą Azlan umożliwi szerokiej grupie resellerów i usługodawców IT odniesienie wymiernych korzyści z naszych propozycji. Jest to wyjątkowa szansa dla wszystkich zaangażowanych stron."

„Wierzymy, że połączenie najlepszych technologii firmy Emerson Network Power z zasięgiem jaki ma firma Azlan na rynkach światowych, da wielu firmom na terenie Europy możliwość zaspokojenia rosnących potrzeb w zakresie oszczędnego zarządzania energią, wydajności energetycznej i wzrostu produktywności w centrach przetwarzania danych i kluczowych instalacjach."

***
O Emerson Network PowerTM
Emerson Network Power, marka firmy Emerson (NYSE:EMR), to globalny lider w dziedzinie Business-Critical ContinuityTM - gwarantowaniu ciągłości funkcjonowania systemów o krytycznym znaczeniu dla przedsiębiorstwa. Dzięki dopasowanym do wymogów klientów, adaptowalnym i niezawodnym rozwiązaniom, korporacja wyznacza trendy na rynku systemów zasilania gwarantowanego oraz ochrony infrastruktury technologicznej klientów.
Dzięki wsparciu największej na świecie - własnej - organizacji serwisowej, Emerson Network Power zapewnia kompletną platformę rozwiązań, produktów oraz usług zasilania gwarantowanego, klimatyzacji precyzyjnej
oraz łączności dedykowanych dla centrów danych, sieci telekomunikacyjnych, przemysłowych i aplikacji medycznych. Najbardziej znane marki produktów Emerson Network Power to: Liebert, Asco, Astec i Lorain. Więcej informacji o Emerson Network PowerTM EMEA na stronie: www.eu.emersonnetworkpower.com.

O EmersonTM
Emerson (NYSE:EMR), z siedzibą w St. Louis (Missouri, USA), jest globalnym liderem wśród dostawców rozwiązań łączących technologię i inżynierię zapewniającą klientom innowacje w ramach obszarów, takich jak: zasilanie sieciowe, zarządzanie procesowe, technologie klimatyzacyjne i wiele innych. W roku obrachunkowym 2006 korporacja wykazała obrót w wysokości 20.1 miliarda dolarów. Więcej informacji: www.gotoemerson.com.

O firmie AzlanTM
Azlan, oddział korporacji Tech Data, jest wiodącym dystrybutorem  sprzętu sieciowego, serwerów, pamięci masowej, softwarów oraz usług w Europie oraz na Środkowym Wschodzie. Oprócz zapewniania szybkiej
i opłacalnej dystrybucji takim liderom rynku jak Cisco Systems, HP, Nortel, Oracle i IBM, firma Azlan zapewnia różnorodne usługi związane z szacowaniem wartości, co obejmuje rozwój  kanałów dystrybucji, wspieranie projektów sprzedaży, kampanie marketingowe VAR i programy finansowe. Nowy Azlan łączy odnoszące sukcesy jednostki biznesu TD Midrange i Azlan, którą to Tech Data zdobyła w 2003. W celu uzyskania większej ilości informacji, proszę odwiedzić stronę internetową www.azlan.com.

O firmie Tech DataTM
Założona w 1974 roku, Tech Data Corporation (NASDAQ GS: TECD) jest wiodącym dystrybutorem produktów IT z blisko 90,000 klientów w ponad 100 krajach. Firma umożliwia autorom nowych rozwiązań technologicznych, producentom i wydawcom opłacalną sprzedaż i wsparcie dla ostatecznych użytkowników począwszy od małych
i średnich firm (SMB) aż po duże przedsiębiorstwa. Tech Data znajduje się na 107 pozycji rankingu FORTUNE 500®  i w roku finansowym zakończonym 31 stycznia 2007 roku przyniosła 21.4 miliardy dolarów zysku
ze sprzedaży. W celu uzyskania większej ilości informacji zapraszamy na stronę www.techdata.com.
Brak_obrazka_small

Komentarze

dodaj komentarz

Partnerzy serwisu

  • Gigaom_color

Oferty pracy

Więcej

Polecamy