Automatyka.eu

Eksperci dzielili się doświadczeniami na seminarium Emerson Network Power

Emerson Network Power | Niedziela, 30 wrzesień 2007r.

W drugiej połowie września odbyło się dedykowane projektantom i inwestorom seminarium Emerson Network Power pod tytułem „Systemy zasilania jako istotny element infrastruktury IT".

Seminarium_eksperckie_marek_rojek_emerson_network_power_preview

Tagi:


Celem spotkania była wymiana doświadczeń w kontekście bezpieczeństwa i niezawodności systemów zasilania infrastruktury IT.

18 wrześnie w sali konferencyjnej Biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego na ulicy Dobrej w Warszawie  na zaproszenie globalnego lidera w dziedzinie systemów zasilania gwarantowanego, notowanej na nowojorskiej giełdzie (NYSE: EMR) i liście Fortune500 firmy Emerson Network Power, doszło do spotkania w gronie specjalistów od bezpieczeństwa infrastruktury IT: projektantów systemów zasilania, przedstawicieli inwestorów oraz integratorów rozwiązań z dziedziny Business Critical ContinuityTM. Patronat medialny nad przedsięwzięciem objął miesięcznik „Elektrosystemy".

Na seminarium nie zabrakło prezentacji najnowszych trendów i rozwiązań w projektowaniu systemów zasilania infrastruktury IT oraz fachowej dyskusji. Uczestnicy dzielili się swoją wiedzą, opiniami  i doświadczeniem omawiając krok po kroku kolejne etapy realizacji inwestycji: audyt i inwentaryzację, omówienie parametru niezawodności jako kluczowego kryterium doboru systemu zasilania, prezentacje elementów aktywnych i niepublikowane opisy przypadków wdrożeń. Najnowsza wiedza w pigułce, porady eksperckie i cenne kontakty okazały się mocną stroną seminarium.

Rolę gospodarza seminarium pełnił Pan Marek Rojek, ekspert w dziedzinie zasilania gwarantowanego Emerson Network Power, globalnego lidera w gwarantowaniu ciągłości funkcjonowania systemów o krytycznym znaczeniu dla przedsiębiorstw. Na zaproszenie organizatora prelekcje wygłosili partnerzy z firmy KLK Sp. z o.o. Pan Andrzej Rocki, Dyrektor Pionu Systemów Zasilania i Pan Mariusz Nagrodzki, konsultant i projektant systemów zasilania. Gościem specjalnym seminarium był Pan Emrah Aydin z firmy ASCO Power Technologies. Nie zabrakło zaprzyjaźnionych mediów.

- Formuła Seminarium Eksperckiego Emerson Network Power okazała się znakomitym pomysłem. Dzięki ograniczonej liczbie uczestników mieliśmy możliwość uczestniczyć w obustronnej merytorycznej dyskusji i dobrze wsłuchać się w opinie naszych partnerów i klientów. Podczas seminarium zaprezentowaliśmy najnowsze rozwiązania Emerson Network Power i ostatnie spektakularne wdrożenia. Naszych gości interesowało nieprzypadkowo zastosowanie konkretnych elementów aktywnych. Jest w tym dużo racji. Dzięki trafnemu doborowi elementów aktywnych już na etapie projektu można zbudować system zasilania odpowiadający indywidualnym, obecnym i przyszłym potrzebom konkretnego klienta. Mogę zapewnić, że będziemy kontynuować spotkania w formule seminariów eksperckich w przyszłości. Już dziś serdecznie na nie zapraszamy. - zapowiedział Marek Rojek, Kierownik Działu Sprzedaży UPS Power w Emerson Network Power Sp. z o. o.

***
O Emerson Network PowerTM
Emerson Network Power, marka firmy Emerson (NYSE:EMR), to globalny lider w dziedzinie Business-Critical ContinuityTM - gwarantowaniu ciągłości funkcjonowania systemów o krytycznym znaczeniu dla przedsiębiorstwa. Dzięki dopasowanym do wymogów klientów, adaptowalnym i niezawodnym rozwiązaniom, korporacja wyznacza trendy na rynku systemów zasilania gwarantowanego oraz ochrony infrastruktury technologicznej klientów.
Dzięki wsparciu największej na świecie - własnej - organizacji serwisowej, Emerson Network Power zapewnia kompletną platformę rozwiązań, produktów oraz usług zasilania gwarantowanego, klimatyzacji precyzyjnej oraz łączności dedykowanych dla centrów danych, sieci telekomunikacyjnych, przemysłowych i aplikacji medycznych. Najbardziej znane marki produktów Emerson Network Power to: Liebert, Asco, Astec i Lorain. Więcej informacji o Emerson Network PowerTM EMEA na stronie: www.eu.emersonnetworkpower.com.

O EmersonTM
Emerson (NYSE:EMR), z siedzibą w St. Louis (Missouri, USA), jest globalnym liderem wśród dostawców rozwiązań łączących technologię i inżynierię zapewniającą klientom innowacje w ramach obszarów, takich jak: zasilanie sieciowe, zarządzanie procesowe, technologie klimatyzacyjne i wiele innych. W roku obrachunkowym 2006 korporacja wykazała obrót w wysokości 20.1 miliarda dolarów. Więcej informacji: www.gotoemerson.com.

Seminarium_eksperckie_marek_rojek_emerson_network_power_small

Komentarze

dodaj komentarz

Partnerzy serwisu

  • Gigaom_color

Oferty pracy

Więcej

Polecamy