Automatyka.eu

Emerson Network Power sponsorem Cisco Expo 2007

Emerson Network Power | Czwartek, 04 październik 2007r.

Emerson Network Power wspiera merytorycznie i finansowo tegoroczną konferencję Cisco Expo. Jako srebrny sponsor wydarzenia Emerson Network Power ma zaszczyt zaprosić do udziału w wystąpieniach swoich ekspertów.

Brak_obrazka_preview

Tagi:


Emerson Network Power wspiera merytorycznie i finansowo tegoroczną konferencję Cisco Expo. Jako srebrny sponsor wydarzenia Emerson Network Power ma zaszczyt zaprosić do udziału w wystąpieniach swoich ekspertów.
 
4 i 5 października branża IT spotka się podczas Cisco Expo 2007 uznawanej za najbardziej prestiżową konferencję ICT w Polsce. Emerson Network Power uzyskał w tym roku tytuł srebrnego sponsora  i wspiera konferencję wystąpieniami dwóch swoich ekspertów. 

Kompleksowe rozwiązanie dla nowoczesnej infrastruktury Centrum Przetwarzania Danych, nieprzypadkowo właśnie tak brzmi tytuł prezentacji, w której skupimy się na rozwiązaniach dedykowanych Data Center - infrastrukturze, bez której prawidłowe funkcjonowanie Centrum Danych  jest dziś niemożliwe. Omówimy nie tylko najnowsze trendy w dziedzinie bezpieczeństwa systemów  o krytycznym znaczeniu dla przedsiębiorstw, dziedzinie w której Emerson Network Power  nie ma dziś sobie równych na świecie. Podamy także przykłady rozwiązań, dzięki którym nasi klienci, m.in. niemal wszystkie firmy z listy Fortune300 oraz instytucje, jak giełda w Londynie czy Nowym Jorku, nie muszą martwić się o ciągłość procesów biznesowych. - podkreśla Marek Rojek, kierownik sprzedaży UPS-ów w Emerson Network Power.

Eksperci Emersona zapraszają ponadto na stoisko, przy którym będzie można poznać więcej szczegółów na temat zasilania gwarantowanego i bezpieczeństwa IT oraz zaczerpnąć informacji o rozwiązaniach stosowanych w znacznie mniejszej skali, nawet na użytek domowy.

***
O Emerson Network PowerTM

Emerson Network Power, marka firmy Emerson (NYSE:EMR), to globalny lider w dziedzinie Business-Critical ContinuityTM - gwarantowaniu ciągłości funkcjonowania systemów o krytycznym znaczeniu dla przedsiębiorstwa. Dzięki dopasowanym do wymogów klientów, adaptowalnym i niezawodnym rozwiązaniom, korporacja wyznacza trendy na rynku systemów zasilania gwarantowanego oraz ochrony infrastruktury technologicznej klientów.

Dzięki wsparciu największej na świecie - własnej - organizacji serwisowej, Emerson Network Power zapewnia kompletną platformę rozwiązań, produktów oraz usług zasilania gwarantowanego, klimatyzacji precyzyjnej oraz łączności dedykowanych dla centrów danych, sieci telekomunikacyjnych, przemysłowych i aplikacji medycznych. Najbardziej znane marki produktów Emerson Network Power to: Liebert, Asco, Astec i Lorain. Więcej informacji o Emerson Network PowerTM EMEA na stronie: www.eu.emersonnetworkpower.com.

O EmersonTM

Emerson (NYSE:EMR), z siedzibą w St. Louis (Missouri, USA), jest globalnym liderem wśród dostawców rozwiązań łączących technologię i inżynierię zapewniającą klientom innowacje w ramach obszarów, takich jak: zasilanie sieciowe, zarządzanie procesowe, technologie klimatyzacyjne i wiele innych. W roku obrachunkowym 2006 korporacja wykazała obrót w wysokości 20.1 miliarda dolarów. Więcej informacji: www.gotoemerson.com.
Brak_obrazka_small

Komentarze

dodaj komentarz

Partnerzy serwisu

  • Gigaom_color

Oferty pracy

Więcej

Polecamy